2726
عنوان

بیاین همه

215 بازدید | 25 پست

بین این اسما کدوم قشنگ تره 

آترین . آیلین. آوین . آوینا. النا. الینا.آیه. درسا. رایان. سارینا.لیانا.نارین. هلنا. هلیا.یسنا. مهرسا .دلوین. دیانا ‌ناروین

بچه دو دقیقه وقت بزارین کمک کنین  بهم نخونین فقط مرسی عشقین

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاحالا اینهمه اپشن جلو روم نذاشته بودن هول شدم دستو پام داره میلرزه

خخخخخخخخ اره امشب دل و زدم به دریا جمع بندی کردم الان خیر سرم 

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2728

بگین دیگه خب .وااا

رایان😚

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

رایان.لیاناهلنا.مهرسا.دیانا😊

مهرسا خوشگله مثل مهربونی

لیانابنظرم خاص اومد معنیشونمدونم.رایان هم شیکه

مهم معنیاشه یه معنی بامسماپیداکنی

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
رایان.لیاناهلنا.مهرسا.دیانا😊 مهرسا خوشگله مثل مهربونی لیانابنظرم خاص اومد معنیشونمدونم.رایان هم ش ...

لیانا..بانوی.درخشان و زیبا رو..رایان..اسم کوهی در حجاز

2706