2726
عنوان

بچه ها تعبیر خواب واجبه برام

487 بازدید | 18 پست

بچه ها بخدا واجبه برام تعبیرش من بسته ندارم ۳۰۰ تایی گرفتم جواب بدین تا تموم نشده بچع ها خواب دیدم یه بچه دم در پیدا کردم اوردمش تو خونه بعد نذاشتمش تو هال بردم گذاشتمش تو بالکن بعد دیدم بعد یه ساعت رفتم سراغش بچهه تشنه تشنه بود بعد گفتم گناه داره شیرش بدم اوردمش نشستم کنار شوهرم و شیرش میدادم که یهو رو من و شوهرم بالا اورد و میریخت رو دست من و شوهرم  همراه استفراغ هاش بند ناف خونی هم بود خیلی ترسیدم بعد گفتم بزارمش پشت در زنگ بزنم مدیر ساختمون بیاد ببرتش بعد دیدم بچهه چهار دست پا که نمیتونست حرف بزنه نشسته پشت در داد میزنه بابا بابا ب شوهر من میگفت بابا اینقدر ترسیدم

گلی 11 منم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا ول کن نبود

عزیزم از اینجا نمیتونی تعبیر خواب پیدا کنی . یه شماره ثابت هست بدون اینکه هزینه بگیره تعبیر خواب میگه. از اصفهانه . فقط باید نیم ساعت قبل از اذان ظهر بش زنگ بزنی تا یکی دو دیقه قبل اذان جواب میده . اگه میخوای تا بدمت

2706