2726
عنوان

بیمارستان حکمت ساری

246 بازدید | 26 پست

سلام دخترا

کسی این بیمارستان رو میشناسه؟

بخش "ام ار آی" داره؟

میدونید هزینه ام ار آی کمر تو بیمارستان تامین اجتماعی حدودا چقدر میشه؟

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه همون تامین اجتماعی

زیاد نمیشه ؟

آخه خبر از قیمتها ندارم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2728
نمیدونم والا حکمت آدمو دق میدن هیچی ندارن

چرااا

سردرش خوشگل که😁

نمیدونی ام ار آی دارن یا نه؟

تلفناش جواب نمیدن

نه همون تامین اجتماعی زیاد نمیشه ؟ آخه خبر از قیمتها ندارم

من از بیمه تامین اجتماعی خبر ندارم که چطور حساب میکنه

ولی طبق اینکه میگن عمل جراحی تو بیمارستانای تامین اجتماعی تو بیمارستای تامین اجتماعی رایگان میگم احتمالا هزینه ام ار ای هم زیاد نشه

من از بیمه تامین اجتماعی خبر ندارم که چطور حساب میکنه ولی طبق اینکه میگن عمل جراحی تو بیمارستانای ت ...

مرسی عزیزم

چرااا سردرش خوشگل که😁 نمیدونی ام ار آی دارن یا نه؟ تلفناش جواب نمیدن

من انقد بدم میاد ازشون😁 یه بار بعداز سقطم رفتم سونو انجام بدم، گفتن دستگاهشو نداریم

یه بار واسه سرکلاژ رفتم قشنگ دق دادن منو

به خدا آخرش فرار کردم از دستشون رفتم نیمه شعبان.. چندوقت پیشم شوهرم سنگ کلیه داشت رفت سونو بده بازم گفتن سونو نداریم... ام آر آی و نمیدونم ولی خب حضوری برو ببین دارن یا نه ..اگه نمیتونی بری یکی از فامیلامون اونجا کار میکنه، اگه بخوای فردا زنگ میزنم ازش میپرسم بهت خبر میدم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من انقد بدم میاد ازشون😁 یه بار بعداز سقطم رفتم سونو انجام بدم، گفتن دستگاهشو نداریم یه بار واسه سر ...

مرسی گلم لطف میکنی عزیزم

یا رایگانه یا قیمت خیلیییی خیلییی ناچیز..

مرررسی

خواهش میکنم عزیزم فردا خبرت میکنم😘 گوشیمم آلارم گذاشتم یادم نره😂

واااای

خجالت کشیدم کههه

مرررسی🙈🙈

نه بابا این چه حرفیههه کاری نمیکنم که😘❤

😚😚😚😍😍

2706