2703
2553
نه وقتی کفش رو پای بچه میکنی‌خودت انگشتتو پشت کفش‌فرو کن و باید راحت بره که تنگ نباشه استاندارد برای ...

اهان  ممنون.راستی گفاشاکفشوبزرگ هم میکنن؟؟

قد165☝وزن اولیه100🙈وزن فعلی 75😛.هدف60💪خدایاکمکم کن کم نیستااااا15کیلوست😲😲😲😲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوهفته پیش کفش ۲۳ براش خریدم الان تنگش شده😭😭😭

اگه موقع خرید اون انگشتو 😂که من گفتم رعایت کنید قشنگ یک ماه میپوشن لاقل 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
تو پاییز بچت ۱۷ ماهش میشه یا الان ۱۷ ماهشه؟ اگر تو پاییز ۱۷ ماهش میشه به احتمال زیاد اندازش باشه بب ...

الان یکسالشه .پای من37پای همسرم43.خداکنه پاش بشه خیلییییییی نازه

2456
اهان  ممنون.راستی گفاشاکفشوبزرگ هم میکنن؟؟

نمیدونم عزیزم 

کفش‌بزرگ سال‌رو قالب‌میزنن که از پنها یکم جا باز میکنه ولی اگه قد کفش کوتاه باشه نسبت به پا اونو نمیشه کاری کرد بنظرم من کفش‌پسرت تا بخواد بپوشه کوچیک میشه الان نمیتونی‌تستش کنی ؟

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
نمیدونم عزیزم  کفش‌بزرگ سال‌رو قالب‌میزنن که از پنها یکم جا باز میکنه ولی اگه قد کفش کوتاه باش ...

دوهفته دیگه میاره فروشنده هم گفته تعویض ندارم

الان یکسالشه .پای من37پای همسرم43.خداکنه پاش بشه خیلییییییی نازه

من پاهام ۴۰ هست همسرم ۴۴ یا ۴۵ دیگه دخترم خیلی بزرگه فکر نکنم بچه شما از دختر من بزرگتر بشه پاهاش 

انشالله اندازش میشه حتی تو این سن یه عده ۲۲ بزرگ هم هست براشون ولی خب دختر من ۲۳ بود اون موقع ولی ۲۲ براش خریده بودیم اونم پوشید چند ماهی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2714
من پاهام ۴۰ هست همسرم ۴۴ یا ۴۵ دیگه دخترم خیلی بزرگه فکر نکنم بچه شما از دختر من بزرگتر بشه پاهاش&nb ...

وایساعکس پاشوبفرستم😆

متوسطه پاهاش به احتمال زیاد اندازش باشه حالا اگر تونستی ۲۳ بخر تا اخر زمستون هم میتونه بپوشه اونجور اگرم نشد به نظر من مشکل نداره اندازش میشه همینم  مبارکش باشه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
متوسطه پاهاش به احتمال زیاد اندازش باشه حالا اگر تونستی ۲۳ بخر تا اخر زمستون هم میتونه بپوشه اونجور ...

قربونت بشم مرسی

2706