2733
2734
عنوان

شوهر بداخلاق و بد دهن و عصبی و پرخاشگر

| مشاهده متن کامل بحث + 65438 بازدید | 79 پست
کار دیگه اینه که من دیگه من دیگه کوتاه نمیام نه سال کوتاه اومدم دیگه بسه زیر بار حرفا و کاراش نمیرم ...

نه دیگه قبلا نمیدونستم اینجوریه کوتاه میومدم پررو شده الان فهمیدم مشکل از خودشه کوتاه نمیام دعوام نمیکنم قبلن گریه دعوا ولی الان اصلن کاربه کارش ندارم عصبانیم بشه محل نمیذارم یک کم فحشاش کمتر شده .وقتی عصبانییه ادا درمیاره میگم از این کارا زیاد کردی بازم بکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه راهکاری پیدا کردین به منم بگید تروخدا 

من محل نمیذارم دوسه بارم جدی گفتم از فحشات بدم میاد  خوبه به خودت بگم اینارو دیگه هرچی بخام واضح و روشن میگم  همشم میگم بخاطر بچه ها باید خودتو درست گنی الان چند روزه بهتره تو فکره خخخ ولی میدونم خوبیش دووم نداره 

کاش شوهر منم فقط ۵ بار بهم سیلی میزد، تو دوران نامزدیمون کلی ازش کتک خوردم که تعدادش از یادم رفته اولین بارهم دقیقا شب عقدمون بود ،  بارها اشکمو درآورده و گاهی وقتا هم پشیمون میشه  یکی دو روز بعدش میاد قربون صدقم میره و دوباره مثل قبل پرخاشگر میشه. تا الان انقد ازش کتک خوردم دست و پاهام کبود شده. مادرش گاهی وقتا بهم میگه خیلی صبوری. خودش میدونه مقصر پسرشه. ولی بازم میاد به من میگه هرچی بهت گفت بگو چشم اصلا حرف نزن. ولی یبار نمیره به پسرش بگه کارش اشتباهه...

2738

به نظر من جداشو ازش منم الان 9ساله ازدواج کردم داغون شدم ازدستش اهل رابطه است با مونث های دیگه اما بخاطردوتابچه هام خودموزدم که کوری وکری ازطرف خانواده ساپورت نمیشم کسی نیست پشتم وگرنه دوتا بچمم وبرمی داشتم میرفتم پی زندگی وارامش خودم.جالبش اینه خیلی مامانی واهل بزن با بچه هام هم میونه خوبی نداره

سلام بچها... 

من شوهرم بددله... ب من اصلا اعتماد نداره....ب همون خدای بالاسر من مخفی کاری و کارای خاک برسری نمیکنم... ب همون خدای بالاسر... اهلش نیستم... با حجابم.... بد دهن نیستم.... خعلی وقتا بهم میگه تو یکی دیگه رو میخوای تو اهلشی.... خودش هم بعد میاد معذرت خواهی میکنه... حالم خعلی خرابه....خونواده پدر شوهرم حق رو ب من میدن... و میگن تحمل کن... و سعی میکنم ب خونواده خودم چیزی نگم.... من عاشق شوهرمم با اینکه بده... ولی بدون اون نمیتوم حتی ی لحظه زندگی کنم... کم‌کم کنید مشاور رفتیم... ولی خودش میگه مشاور هیچی نمی‌فهمه... وااای خدا.... بچه ها کمک... لطفا... 😔

انقڋ فریاد هامو ط خوڋم ریختمـ ڪه بهـ چشام نڱاه ڪنی ڪٓر میشۍ  
یکسره قربون صدقه پسرش میره و میکشدش سمت خودش. بدتر بینمون فاصله میندازه. منکه واقعا خسته شدم انقد ا ...

مشکل شما مادرشه نه خودش

حتما با هم زندگی می کنین درسته؟ منظورم اینه که خونه هاتون کنار هم یا نزدیک به همه مگه نه؟

2706