2737
2734

من خودم فکرمیکنم مدت آشنایی خیلی مهم نیست

وتاوقتی که دونفرزیریک سقف نرن بابعضی واقعیت هااشنانمیشن

نظرشماچیه

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما حداقل ۸ماه برا آشنایی زمان بزار، از خیلی از افرادی که مشکل جدی دارن بپرسی میگن تو نامزدی هم فهمیده بودیم ولی گفتیم درستش میکنیم، پس تو نامزدی هم خیلی اخلاقا مشخص میشه

2738

اره کاش فرهنگمون ی جوری بود دوطرف میتونستن ی مدت برن زیر ی سقف ببینن میتونن باهم کنار بیان یا ن 

یه لحظه ترورم نکنین میگم کاش فرهنگمون بود اینجوری بهتر میشد فهمید طرف تو زندگی اخلاقای واقعیش چیه و چجوریه 😒

من مخالفم ..آشنایی خیلی مهمه .خیلی از موارد در دوران اشنایی باید مطرح بشه ...چیزی که شما میگید هندونه دربسته که میگن هست ..من 6 ماه اشنایی داشتیم و بسیار کار درستی بود 

اره کاش فرهنگمون ی جوری بود دوطرف میتونستن ی مدت برن زیر ی سقف ببینن میتونن باهم کنار بیان یا ن  ...

کاملاموافقم خودم 9سال با همسرم دوست بودیم تو زندگی خیلی از مشکلات زوجای دیگه رو نداشتیم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706