2733
2739
عنوان

بچه ی همسایمون هنوزپانگرفته

132 بازدید | 17 پست

سلام دوستان ...بچه همسایمون 4سالشه مدام بغل مادرشه پاهاش ضعیف تره نسبت ب بدنش دکترم زیادبردن میشه راهکار یا دعایی ک بدین بگید شاید نتیجه بگیره 

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکترها چی تشخیص دادن ؟

میگن خوب میشه ی خانمی اینجا بود گف فامیلمون اینطوربوده بچه رو گذاشتن دم در 3تاچهارشنبه خونه رو جاروکردن اشغالشو ازرو سرش رد کرد خوب شده

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
2731
بگو سوپ پا مرغ زیاد بهش بده بادوم هم زیاد بهش بده

خیلی پاهاش ضعیفه فقط جمعش میکنه اصلا پاشو درازنمیکنه طفلک

خیلی پاهاش ضعیفه فقط جمعش میکنه اصلا پاشو درازنمیکنه طفلک

بنده خدا ببین من یه دکتر میشناسم طب سوزنی ولی نمی‌دونم می‌تونه هزینه کنه یا نه ولی این سوپ پای مرغ قطعا تاثیر داره نرمی استخوان نداره؟

بنده خدا ببین من یه دکتر میشناسم طب سوزنی ولی نمی‌دونم می‌تونه هزینه کنه یا نه ولی این سوپ پای مرغ ق ...

نمیدونم تب سوزنیه خوبه ؟

2738
قلوه گوسعند ببند به زانوهاش  البته ۴ ساله باید حتما پیگیر درمان باشیا بیخود نشین پای خرافات شا ...

جدی؟میشه کامل توضیح بدی؟

چیو کامل بگم؟؟

قلوه رو چجورببنده چندساعت بمونه 

میگن خوب میشه ی خانمی اینجا بود گف فامیلمون اینطوربوده بچه رو گذاشتن دم در 3تاچهارشنبه خونه رو جاروک ...

من نذر و نیاز رو قبول دارم ولی این خرافات رو نه عجیبه. بچه رو ارزیابی توان بخشی کودکان بردید دکترا جیزا نگفتن در این مورد. شاید واقعا عصلات بچه ضعیفه تقویت اش کنید از لحاظ جسمی و خورد و خوراک

نمیدونم تب سوزنیه خوبه ؟

من که راضیم از کارش ولی اول بهش اینا رو که گفتم بده من یکی رو می‌شناختیم اینجوری خوب شده پای مرغ رو بپزه آبشو بذاره ژله ببنده برش بده هر روز یه تکه بخوره ماست و بادوم هم کاسه ای بخوره با پای مرغ سوپ هم درست کنه بخوره انشالله تو چند ماه نتیجه گرفت ادامه بده 

من که راضیم از کارش ولی اول بهش اینا رو که گفتم بده من یکی رو می‌شناختیم اینجوری خوب شده پای مرغ رو ...

حتما میگم بهش گلم دستت دردنکنه

قلوه رو چجورببنده چندساعت بمونه  

اینشو نمیدونم ولی میتونی شب تا صبح بذاری تا یکم پاهاش جون بگیره بذار روی زانوش با یه پارچه ببند دورش 

ما اینکارو واسه بچه ها از زمانی که میخوان راه بیفتن انجام میدیم یا وقتی یکم راه رفتن دیر شده باشه 

بازم تاکید میکنم با یه فیزیوتراپ یا کاردرمان حتما حرف بزن متخصص ببر دنبال درمانش باش 

یارب نظر تو برنگردد...
2706