2737
2734
عنوان

برعکس بودن جنین

288 بازدید | 16 پست

سلام 

نمازروزتون قبول 

من ۳۱هفتمه امروزرفتم سونوگفتن بچت به شکل بریچ تورحمت قرارگرفته ینی پاهاش پایینه😢😢

گفت بایدبچرخه تاطبیعی بیاریش وگرنه بایدسزبشی خودم دوست دارم طبیعی بیارم😞😞

کسی بوده مثل من باشه ولی بچش بچرخه؟؟؟

وزنشم یک کیلو۵۰۰بودخوبه؟؟؟

این روزگار میگذرد خوب یاکه بد...

من۳۲ هفته بریچ بود .الانم که ۳۷هفته ام هنوزم بریچه و احتمالا بخاطر همین قراره سز بشم

منم دوستداشتم طبیعی بشم اماچاره چیه نچرخیده هنوز

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک کنم باید پیاده روی و ورزشای مخصوص بری.عزیزم سز ک خیلی خوبه همه دوس دارن سز بشن

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

حالا زوده صبر کن شاید بچرخه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738
مردم دنبال سز ان تو داری برا طبیعی گریه میکنی

بیمارستانهای دولتی سزمیکنن یابایدخصوصی برم؟؟؟آخه فیلم سزارین دیدم یه ترسی تووجودم شکمواونجوری میبرن میترسم ازش😞😞😞 

فک کنم باید پیاده روی و ورزشای مخصوص بری.عزیزم سز ک خیلی خوبه همه دوس دارن سز بشن

بهداشت که گفت تأثیرنداره ورزش و....

فردابرم پیش دکترم ببینم

من۳۲ هفته بریچ بود .الانم که ۳۷هفته ام هنوزم بریچه و احتمالا بخاطر همین قراره سز بشم منم دوستداشتم ...

بیمارستان خصوصی بایدسزبشی یادولتی قبول میکنن؟؟؟اگه قبول نکنن خیلی نامردبه خب دست خودمون نیست که

بیمارستانهای دولتی سزمیکنن یابایدخصوصی برم؟؟؟آخه فیلم سزارین دیدم یه ترسی تووجودم شکمواونجوری میبرن ...

عزیزم بیهوشی خوب بعدشم بگو بخیه لیزری برات بزنن که بخیه هات معلوم نباشن میدونی چقد باید درد بکشی تا بچه به دنیا بیاد 

بابت اینکه کجا سز میکنن اگه دستور دکتر باشه تو دولتی هم سز میکنن اگه اشتباه نکنم

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

اره دختر منم بریچ بود تو 32 هفتگی چرخید استرس شدید گرفتم همون موقع قشنگ احساس کردم چرخید رفتم سنو گفت خانم چرخیده 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2706