2410
2553
عنوان

لطفا کمک کنید نی نی شیر نمیخوره

66 بازدید | 10 پست

سلام دوستان 

نوزاد من الان 3ماهه هستش 

متاسفانه دو هفته ای هست که فقط وقتی گیج خواب باشه شیر میخوره. فاصله شیر خوردنش هم زیاده 

وزنش هم کمه 6کیلو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه

حتما شیرت بدمزس

چیزای شیرین و خوشمزه بخور

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2720
2714

شیر خودت رو میدی یا شیرخشک؟! 

ممکنه بچه حساسیت به شیرخشک داره یا به ماده‌ای که تو شیر شماست و باعث دلپیچه میشه براش ، پسر خواهر من هم دقیقا سه ماهگی شروع شد شیر نخوردناش، نه شیر مادر نه شیر خشک، خواهرم شیرش رو میدوشید و بزور بهش میداد، تا اینکه فهمیدیم به شیر گاو که خواهرم میخوره حساسیت داره، الان خواهرم لب به لبنیات نمیزنه بجاش قرص کلسیم میخوره، شیر خشک هم بهش میده ،سینه رو هم میگیره، خوابش هم بهتر شده، شیشه شیر wee براش گرفتیم که خیلی نیاز به مکیدن نداره و حجم بیشتری شیر میخوره، آروغش رو هم حتما بگیر، بعد از شیر دهی تا نیم ساعت با شیب ۴۵ درجه نگهش دار، خودت هم چیزای نفاخ نخور