2733
2734
عنوان

این پسر چه فازی داره 😐

401 بازدید | 35 پست

پسره ۲۱ساله با دختر ۱۴ساله ازدواج کرده😐😐یعنی چی فردا هم دعوا میکنند بر میگردن 

یا هم یه دختر ۱۱سالگی ازدواج کرده 

۱۳سالگی بچه دار شده😨😨😨😨

من یعنی مات ومهبوت موندم😬

دل دل..... دل دیونه ...کی قدر تورو میدونه❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لطفا حسود نباش مرسی اه :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738

وای ولی چقد بد ... من با خواهرم 13 سال تفاوت سنیمونه... اون با مامانش🙄جفتشون زندگی سختی خواهند داشت

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
من حسودی نکردم که😐😐😐 من فقط تعجب کردم

😂😂😂😂شوخی  بود گلم صد در صد موافقم باهات

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

الان میان میگن خیلی ام خوبه همو تربیت میکنن 😂😂😂😂 ملت احمق

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

زنداداشم 4تاداداش داره هرچهارتاشون ازروستاشون دختر11ساله گرفتن بدونه استثنا12سالگی آوردن 13بچه دارشدن الان عرروسشون 28سال داره پسرش 15سالشه بخدا دروغ نمیگم 

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
2706