2410
2553
عنوان

چنگ🐾🐾🐾 گاز 🐴🐴 و حمله با هر چی که دم دسته🏇🏇🏇

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 28 پست
الهی😂😂😂 من بودم یبار محکم گازش میگرفتم تا ببینه درد داره نکنه

همون دکتر که بردم گفت مقابله به مثل کن اما آرومتر که یه کم درد کنه اما این اصلا انگار دردو حس نمیکنه وقتی مقابله به مثل میکنم فعال تر میشه برای شروع بزن بزن

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصبی نیست چیه خب عصبی و پرخاشگره چیکار کردین باهاش؟

هیچی چیکار کردیم..

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2456
همون دکتر که بردم گفت مقابله به مثل کن اما آرومتر که یه کم درد کنه اما این اصلا انگار دردو حس نمیکنه ...

یاخدا😓😓😓😓😓خیلی بده 

قهرکن باهاش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
حرف میزنه؟؟؟ بعضی بچه ها چون نمیتونن درست حرف بزنن این کارارو میکنن

نه اونجور که بقیه بفهمن مثلا میره دستشویی میگه خخخخخخخخخخخخ یعنی تهویه رو روشن کن

عزیزم حتما یکبار این کارو انجام داده یا از طرف شما یا اطرافیان تایید شده و کارشو تکرار میکنه کلا تایید رو بچه این سنی بهتر جواب میده تا تکذیب کارهای خوبشو بزرگ کن براش تاییدش کن و حواسشو پرت کن با همسرت تمرین محبت کن یعنی جلوی کوچولو ببوسش نازش کن بگو دوست دارم تا ببینه محبت به آسیب رسوندن نیست اصلا جلوش خشونت نداشته باشید وقتایی که کار بدی میکنه فقط تا چند لحظه محرومیت براش قائل شید و بعد بغل و محبت در صورتی که ابراز پشیمونی کرد اینکه کوچولوئه زوده نباشه چون بچه ها بسیار باهوشن مثلا وقتی قراره پارک بره اگر رفتار اشتباه کرد بهش بگید فعلا تا وقتی حالت بهتر شه خبری نیست و بعد ابراز پشیمونی ببریدش کلا نیاز داره ببینه محبت رو

2714
حتما شما خودتون عصبی هستین یا داد و بیداد زیاد دارین که این بجه اینطوری شده

منو که به قول همسایه هامون صدامو به زور میشنون

عزیزم این چه وضعشه یکبارکه زدت باهاش قهرکن اروم هم بزن رودستش بعدبهش بگوبروتواتاق نبینمت.شمابرات لذت داره ولی صدرصد بچه کسی دیگه روبزنه خیلی بده پدرومادراون بچه هم ناراحت میشن

همون دکتر که بردم گفت مقابله به مثل کن اما آرومتر که یه کم درد کنه اما این اصلا انگار دردو حس نمیکنه ...

نه چقدر احمق بوده

وقتی داره میزنه فقط دستشو بگیر بگو نه زدن بده

یا وقتی داره تورو مزنه همسرت بگه خانوم منه نزنش و بلعکس

🧚‍♀️
نه چقدر احمق بوده وقتی داره میزنه فقط دستشو بگیر بگو نه زدن بده یا وقتی داره تورو مزنه همسرت بگه خ ...

مناسفانه این رفتار منجر به حسادت و ضربه بیشتر میشه باباش نیست میزنه