1464
1411

سه تا ویژگی تو پسرمه که باهاش من و باباشو تیکه پاره کرده بچه ببینه که اصلا واویلاست میکشتشون نه که عصبی باشه یا پرخاشگر باشه اتفاقا وقتی دوسمون داره شدیدتره هر چقدر دعواش میکنم درست بشو نیست میرم بیرون دو سانت باید کرم پودر بزنم جای زخمای کوچیک صورتم...وقتی خونش برای یکی میجوشه تیکه پارش میکنه...بچه ها ازش فراری ان اگه راهی تجربه ای  دارین بگین لطفا

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

۲ سالشه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

😂😂😂

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

دعواش نکن مشاوره کودک ببرش

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
1436

الهی😂😂😂

من بودم یبار محکم گازش میگرفتم تا ببینه درد داره نکنه

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1432
دعواش نکن مشاوره کودک ببرش

بردم گفت مشکلی نیست درست میشه

مثل خواهرزاده منه اون گاز میگرفت الان دیگه ۴ سالشه نمیگیره ولی خیلی از آدم میچسبه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
1396
الهی😂😂😂 من بودم یبار محکم گازش میگرفتم تا ببینه درد داره نکنه

همون دکتر که بردم گفت مقابله به مثل کن اما آرومتر که یه کم درد کنه اما این اصلا انگار دردو حس نمیکنه وقتی مقابله به مثل میکنم فعال تر میشه برای شروع بزن بزن

عصبی نیست چیه خب عصبی و پرخاشگره چیکار کردین باهاش؟

هیچی چیکار کردیم..

همون دکتر که بردم گفت مقابله به مثل کن اما آرومتر که یه کم درد کنه اما این اصلا انگار دردو حس نمیکنه ...

یاخدا😓😓😓😓😓خیلی بده 

قهرکن باهاش

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1508