2726
عنوان

طولانی ترین قهری که با شوهرتون داشتین چقدر بوده و سر چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 21 پست
خونه بابات بودی؟

آره.

اونم به خاطره دخالتای مامانش خیلی اذیتم میکرد.کتکم میزد.اگه خونه خودم بودم که نمیتونستم دو دقیقه هم باهاش قهر کنم

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من جدا ميخوابه اصبا از اولم عادت نداشت تو بغل بخوابيم فقط كنار هم  برعكس من عشق بغلم ال ...

وست داشتم خودش نتونه ازم جداشه اما جدا واحت تر ميخوابه

نشده صبح بيدار بشم ببينم كنارمه

وحشتناك رو مخمه

اما بدم مياد همش بهش بگم اينجا بخواب

من از ديروز عصر تا الان پم نداده البته مقصر خودشه نميدونم كي ديگه پيام ميده خيلي حرص خوردم چشمام به ...

منم از دیروز صبح قهریم همیشه زودتر از اینا میومد منت کشی نمیدونم چرا نمیاد داغونم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2728
آره.  اونم به خاطره دخالتای مامانش خیلی اذیتم میکرد.کتکم میزد.اگه خونه خودم بودم که نمیتونستم ...

آخی...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ی دختر بهش پیله کرده بود.

تا دوماه زندگیش جهنم بود.

اخرم رفتیم در خونه ابروی دخترو بردم باباش مثل خر زدش

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم