2726
عنوان

شوهرم پشت سرم به خانوادش پول میده

5075 بازدید | 70 پست

سلام توروخدا هر کی میاد تو تاپیکم کمکم کنه

من ی ساله متاهل شدم و سه ماهه باردارم 

شوهرم وقتی عروسی گرفت اصلا خانوادش کمکش نکردن ینی خودش گفت از همون موقه ک نامزد کردم مادرم هر وقت قرار بود خانوادتون رو دعوت کنیم خونه برای تا دو ماه بعدش بهم لیست میداد 

تا زمانی ک رفتیم سر خونه زندگیمون 

الانم مادر شوهرم هر دو روز یبار یا زنگ میزنه شوهرم یا پیام میده ک برام شارج بفرست همیشه ی خدا

بچه میدونم پنج تومن ده تومن شارج هیچی نیست 

ولی حساب کنین در ماه هر دو روز یبار چقد میشه 

دیروز لا شوهرم ی دعوا داشتیم ک وسط دعوا گفت تو خبر نداری ک من پشت سرت چ کارها میکنم و ب خانوادم پول میدم ک ب تو هم ربطی نداره مهم خودمم ک راضیم 

منم هر چی ازدهنم در اومد گفتم بهش و الانم قهریم

بچه ها ما دو تا حساب بانکی داریم یکیش پس اندازه ک ب اسم شوهرمه و پنج میلیون توشه

یکی هم حساب کاریشه ک مشتریاش پول میریزن براش ک اونم ب اسم خودشهو دست خودشه

خدا شاهده اصلا خبر ندارم مشتریاش چقد پول میریزن و شوهرم چقد کار میکنه ینی نمیتونم هر روز هی ازش بپرسم و فک میکنه شک دارم بهش

دلم میخواد ی جوری حسابش بیاد دست من

دلم نمیخواد دیگه پشت سرم ب خانوادش پول بده 

توروخدا کمکم کنین 

اونا وضعشون خوبه ولی مادر شوهرم دلش میخواد از پسراش بکنه عادتشه 

نمیدونم باید چیکار کنم

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    

خب پول بده این کجاش بده.مادرش یه عمر براش زحمت کشیده یعنی حقش نیست پسرش واسش خرج کنه،😒

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوست عزیزم 

بستگی به شوهر داره که خواسته باشه یا نه بعضی ها اصلا نمیخوان حساب دست خانمشون باشه چون بعضی ااز زنا واقعا ولخرجی میکنن و مردا میخوان پس انداز داشته باشن وقتی میخواد حساب کتاب کنه برو کمکش کنه و مدام سوال پیچش نکن خودت کم کم دستت میاد به خانوادش بزار کمک کنه اگر خیلی حساس بشی شاید بدتر بشه اینا دیگه مادر پسریه خودشون میدونند نمیشه که بعد یه سال خواسته باشی همه کاره شوهرت بشی

شوهر منم همینکارو میکنه. منم کاری به کارش ندارم . ولی ناراحت میشم از اینکه میبینم اونا وضعشون بد نیست هم حقوق بازنشستگی میگیرن هم اجاره خونه از دو تا واحد.  ولی مادرشوهرم هنوز حقوق نیومده چاله شو کنده. اول ماه هرچی پول میاد دستش خرج میکنه بعد هی از شوهرم پول میگیره. من خودم اهل صرفه جویی ام خودمم کار میکنم . اونقدر که شوهرم خرج خانوادش میکنه تو خونه خودمون خرج نمیکنه

اگه وضع مالي شوهرت خوبه و براي تو كم نميذاره حرص بيخود نخور بذار بده به خانوادش.

صرفه جوييه الكيم نكن كه از شكمت و رخت و لباست بزني كه مثلا زن خوبي باشي و از اونور بره جيب خانوادش.به خودت برس بخور بپوش بپاش حرفم زد بگو برامن خرج نكني برا خانوادت بكني؟حتما لازم دارم كه ميخرم ديگه الان به خودم نرسم ٦٠سالگي به خودم برسم؟

پول خودشه ربطي به شما نداره جايي شما ميتوني اعتراض كني كه واسه شما كم بزاره وقتي اصلان روحتم خبر نداشته يعني كم نميزاره 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

عزیز جان ما تا چند وقت کارت حقوق شوهرم دست مامانش بودددد.....وقتی متوجه شدم چه کلاهی سرم رفته دست به کار شدمو کارتو گرفتم و الان میشه گفت دیگه خیلی کمتر بهش میده هر چند خودشم حقوق داشت ...بعضیا سو استفاده میکنن

چه بد

مگه بدبخت بیچارن که از این میگیرن؟!!!!

خیلی بده پدر مادر محتاج بچش باشه

در ضمن بهش بگو اول من خرج میکنم خر چی تهش موند بده اونا بخورن یه آبم روش

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706