2703
2553
عنوان

چطوری به خونواده شوهرم بگم که .....

| مشاهده متن کامل بحث + 3474 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان گوگولی راستش من باشم نمیارم. همین الانشم یه سری چایی بیارم بار دوم به شوهرم میگم عزیزم این سری تو چایی میاری؟؟

انصافا اونم گوش میده. مخصوصا وقتی مهمون داشته باشیم که از طرف اون میاد. خودش چون اهل کار خونه نیست به اونا میگه پاشن

من خودمم بهشون میگم
مرا حبس کن در آغوشت، من, برای حصار بازوان تو، مجرم ترین زندانی ام ...!!
2720
اشتباه نکنید دوستان من از اول خودمو کنار کشیدم ضربه خوردم کنارکشیدن یعنی بی سیاستی
جاری من از اول خودشو نخود کرد تو هر قضیه ای حالا هر کی بخواد بره خونش اول اون باید قبول کنه بعد شوهرش خودش یه جوری با محبت و سیاست با هاشون حرف میزنه و اگه نخواد بره خودش بهونه ردیف میکنه چون اگه به پسرش بگن پسره هم نه نمی گه شوهر منم همین طوره مخصوصا خواهر ومادر و کلا خانمهای فامیل که بهش زنگ بزنن روش نمیشه بگه نه به هر قیمتی شده میگه بریم زشته ولی اگه با من صحبت کنند خودم با سیاست و محبتی که(ندارم(: ) یه جوری جوابشون و میدم دیگه چون از اول خودمو کنار کشیدم هر کاری داشته باشن پول بخوان به اون میگن اونم اگه دوست داشت میگه ولی اگه بی سیاستس به خرج بدم نمیگه
برای خودت زندگی کن! کسی که تو را دوست داشته باشد با تو میماند. برای دوست داشتنت میجنگد. اما اگر دوستت نداشته باشد به هر بهانه ای میرود...
2714
بستگی به خونواده داره...منم خودمو کشیدم کنار البته اونا زیاد خونه ما نمیان بیشتر خونه مادرشوهرم جمع میشیم...اینجوری بهترم هست حوصله دارید باهاشون بحرفیدااااااااااا
خداجونم شکرت...
مادر شوهر منم یاد گرفته چند بار زنگ میزنه به شوهرم و میگه داریم میایم و بعدش هر کدوم از دختراشم با خودش میاره .
اینبار که زنگ زدن و شوهرم بهم گفت منم برای خودم نذاشتم و تا وقتی مه اینا اومدن خونه
اصلا نه شام گذاشته بودم و نه خونه رو تمیز کرده بودم گفتم اااااا شمایین ؟؟؟ نمی دونستم می خواین بیاین .
گفتم که شوهرم نگفت به من که امروز میاین !!!
برای اینبار هم یه نقشه دیگه دارم
2706