2737
2734
عنوان

دیده نشدن قلب هفته ۶

| مشاهده متن کامل بحث + 11834 بازدید | 83 پست

من نه هفته میرم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
زود رفتی من ۶ هفته و ۶ روز فقط کیسه زرده بود و جنین نبود دو هفته بعدش اوکی بود همین که زرده هست ج ...

واقعا دکترمم نیست ترسیدم دکتر سونو بعدش گفت خوبه ولی اول گفت قلب دیده میشه ترسیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی کیسه زرد هس نگران نباش عزیزم اگر واقعا نگرانی سونو واژینال بده مشخصه

میترسم الان فول پروژسترونم دکترم میگه واژینال نه مشکلی نیست فقط شکمی  واقعا تشکیل میشه؟؟

میترسم الان فول پروژسترونم دکترم میگه واژینال نه مشکلی نیست فقط شکمی  واقعا تشکیل میشه؟؟

اره عزیزم چرا نگرانی من ۵هفته ۵ روز واژینال دادم قلبش میزد الان قلب داره منتها تو ۸هفته چون بزرگتر میشه دستگاه راحت تر تشخیصش میده

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

منم ۶ هفته رفتم گفتن جنین نیس,عزا گرفتم و زندگی رو زهر کردم به همه... بعد یه هفته رفتم هم جنین بود هم قلبش... صبر کن فعلا

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
اره عزیزم چرا نگرانی من ۵هفته ۵ روز واژینال دادم قلبش میزد الان قلب داره منتها تو ۸هفته چون بزرگتر م ...

خداکنه دعاکن برام دوتا سقط داشتم الان امپول میزنم سقط های قبلی ساک هم نبود خداروشکر الان هست امیدم فقط به خداست

2738
خداکنه دعاکن برام دوتا سقط داشتم الان امپول میزنم سقط های قبلی ساک هم نبود خداروشکر الان هست امیدم ف ...

نگران نباش عزیزم انشالله ۹ماه دیگه ب این نگرانی هات میخندی و با عروسکت بازی میکنی 😊😘

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
خداکنه دعاکن برام دوتا سقط داشتم الان امپول میزنم سقط های قبلی ساک هم نبود خداروشکر الان هست امیدم ف ...

استرس نداشته باش تا میتونی برای سلامتیش صلوات بفرست صلوات معجزه میکنه ها

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 
واقعا دکترمم نیست ترسیدم دکتر سونو بعدش گفت خوبه ولی اول گفت قلب دیده میشه ترسیدم

نترس

ترس و استرس بدترین چیزه برات

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
نگران نباش عزیزم انشالله ۹ماه دیگه ب این نگرانی هات میخندی و با عروسکت بازی میکنی 😊😘

خداکنه چقدر مادر شدن سخته دیگه خسته شدم از امتحان الهیی چقدر سخته لطفا این روزا دعام کنین

2706