2737
2734
عنوان

دیده نشدن قلب هفته ۶

11837 بازدید | 83 پست

دوستان من هفته شش و یک روز رفتم سونو قلب رویت نشد قبل سونو دکتر گفت قلب دیده میشه تو شش هفته  ولی دیده نشد من ترسیدم الان مشکلی هست دکترمم نیست هفته هم تو سونو زده ۶هفته یه روز تفاوت داره سونو هم ساک ۱۴میلی وکیسه زردم رویت شد. بنظرتون مشکلی هست؟

زودرفتی خواهرمن

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

نه هيچ مشكلي نيست منم شنبه اي رفتم هفته ششم بود همه چي عالي بود

برا ٢٥خرداد وقت داد سونو قلب.

هفته ششم هنوز زوده.سه هفته ديگ برو

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز 8 هفتگی برو انشالله که قلبش تشکیل شده 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

اصلااااا نگران نباش احتمالا تو تاریخ برداریت اشتباه کردن مثلا 5 هفته ایی اما گفتن 6 هستی دقیقا همین اتفاق برای من پیش اومد گفتن احتنالا بارداری پوچه و گفتن برو دو هفته دیگه بیا که رفتم و خداروشکر مشکلی نداشت

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 

زود رفتی

من ۶ هفته و ۶ روز فقط کیسه زرده بود و جنین نبود

دو هفته بعدش اوکی بود

همین که زرده هست جای نگرانی نیست 

تا دو هفته دیگه تشکیل میشه ان‌شالله

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
چی دیده شد میشه اطلاعات سونو رو بدی

گفت تو رحم جايگزيني شده جاش خوبه...ي كلمه هايي گفت من متوجه نشدم گفت كه داره..

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین برو از تو گوگل کلیپ دکتر روازاده در مورد جنین رو ببین،میگ بچه هایی ک قلبشون دیرتشکیل میشه،اول مغزشون رشد میکنه اینا میشن جزیی از نخبه ها،خدایه نکرده اگ برگه سقط دادن گفتن قلب تشکیل نشده دوهفته تا یک ماه دست نگه دار سقطش نکن،خود ب خود قلبش تشکیل میشه،انشاالله ک نی نی ات همیشه سالم باشه و قلب کوچولوش مث ساعت بزنه

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

منم ب اميد خدا برم قلب تشكيل شده ك مطمعنم شده ببينم و صداشو بشنوم و ب خانواده ام اطلاع بدم ک باردارم

2706