2733
2734

من ادامه داستان زندگی هلناzzzمیخوام😩فقط تا اونحایی خونم ک رسیدن ویلا...تا میخواستم قسمت هیجان انگیزشو بخونم ترکید...لعنت ب هر چی گزارش زنه...لعنت ب این آدمای لاشی😤

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ریلکس ریلکس،ریلکسسس ترررر 😂

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻
2738
لعنت به من اگه بازم بخوام برم تو تاپیکای داستان سگ تو روحتون که گزارش الکی میزنید عقده ای های بیشعور ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

غبار غم برود....حال خوش شود.... حافظ

رسیدن ویلا.هلنا خیلی میترسید.حسین رفت یه شیشه مشروب برداشت خورد.هلنا هی میگفت نخور و فلان....آخرشم بزور حسین بردش تو اتاق و باهاش رابطه برقرار کرد و از این مزخرفات😑😓😅

گمشِده دَر جَنگلِ مَتروکهٕ افکارِ خود...🙃

یه عده مریم مقدسن خو😐بایدرسالتشون روبه انجام برسونن😕وماروکشون کشون ببرن بهشت😒

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

اه بچه ها خدایی چرا اینجوری میکنین ... 

فازتون چیه خدایی؟ 

بابا اینجا یه سایت تفریحیه 

میام تاپیک میخونیم وقتمون میگذره 

مگه تو سایت گوگل اسکولار اومدین دنبال مقاله ی علمی بگردین، که اونایی که بدرد نمیخوره گزارش میزنین؟؟؟؟

خیلی کار دارین و وقتتون براتون مهمه تو نی نی سایت چه میکنین اخه؟؟؟

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...   

2706