2733
2734
عنوان

دلیل بچه دوم

121 بازدید | 12 پست

خانمایی که بچه دوم حامله این یا بدنیا اوردین دلیل بچه دومتون چی بود . شوهر من میگه دومی بیاریم چون دخترم تنهاست اما اوردن بچه فقط بدلیل اینکه اولی تنها نباشه بنظر من مسخرست . من که میگم بچه شیرینه ولی خوب دردسره ...چاقی بعد زایمان نق و نوقاش اینکه هیجا درست حسابی نمیتونی بری ....

علاوه بر همه اونا مسایل مالی و ساپورت اینده فرزند ادمو متزلزل میکنه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درسته اون که خیلی مهمه اما فعلا من مسایل مالیش خیلی مد نظرم نیست بیشتر اسایش ارامش مهمه

باهات موافقم تنهایی اولی یا علاقه به نوزاد دلیل محکمی نیست

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728

من بچه ندارم  اما حس میکنم تک فرزند بودن بده   از این جهت که بچه تون تمام عمرش تنهاست و اگه خدایی نکرده پدرو مادرشو از دست بده شریک غمو تنهایی نداره  و اگه خدایی نکرده نیاز بشه ازتون تو سن بتلا مواظبت کنه دست تنهاست  

جدای از اینا بچه هات وقتی دوتا باشن خیلی چیزا رو از هم یاد میگیرن یجورایی اعتماد به نفس  هوش  و خلاقیتشون بیشتر میشه 

و حتی یاد میگیرن با یه نفر امکاناتشونو تقسیم کنن و باهاش سازش کنن 

ولی من بچه دوست ندارم کلا نمیارم 😀

میشه برام دعا کنین😍😍😍

من که دلیلم این بود که چون اولیو با میکرو باردار شدم با اعتماد به حرف دکترا فکر میکردم باردار نمیشم طبیعی جلوگیری کردیم و فکر میکردم قرص اورژانسیذقابل اعتماد دومیو ناخواسته باردار شدم 😓

2738
منم طبیعیم فک میکنم بلخره خودش بیاد ...

ناشکری نمیکنم ولی ما اصلا نمی خواستیم اینجوریذخیلی سخته بپذیریش تو اولین تاپیکام هست اصلا من برا همین عضو شدم میخواستم سقط کنم انقدر گریه زاری کردم با اینکه اولیمو بعد هفت سال و با میکرو و هزار بدبختی آوردم ولی الان دنیا اومده خداروشکر صحیح و سالمه و دوازدهم سه ماهش تموم میشه

اگه مثل اون موقع من اصلا نمیخوای روشتو حتما عوض کن