2703
2553
عنوان

ایده براعکس یک سالگی پسرم

163 بازدید | 26 پست

سلام خانوما17این ماه تولده پسرمه تولدنمیگیریم عموی همسرم فوت کرده میخاییم ببریم اتلیه عکس بگیریم عکس دارین بزارین ببینم کدوم  قشنگه.تواینترنت عکسای خوبی پیدانکردم.

قد165☝وزن اولیه100🙈وزن فعلی 75😛.هدف60💪خدایاکمکم کن کم نیستااااا15کیلوست😲😲😲😲

منم بردم اتلیه ولی هنوز نداده عکسارو

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نمونه عکس ندارم.ولی من بیشتر عکس توی فضای باز وطبعیت بیشتر میپسندم قشنگم درمیاد تا داخل اتلیه. منم ...

همسرم میگه طوری عکس باشه که خودش معلوم باشه فضازیادعکسونگیره

چه ژستی بودعکساش

اخه بستگی داره اتلیه چ دکور هایی داشته باشه

مال پسر من عکس یک سالگی بود حالا امروز شاید ظهر همسرم بره عکسارو بگیره اونوقت میزارم میبینی

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2714
اخه بستگی داره اتلیه چ دکور هایی داشته باشه مال پسر من عکس یک سالگی بود حالا امروز شاید ظهر همسرم ب ...

وای حتمابزارببینم

وای حتمابزارببینم

باشه🙂

2706