2737
2734
عنوان

فاصله سنی مناسب بین دو بچه

250 بازدید | 25 پست

سلام دوستان

من یه دختر دو ساله دارم همسرجان اعتقاد داره که فاصله سن دوتا بچه باید کم باشه ولی من برعکس معتقدم باید زیاد باشه

میخوام از دوستانی که تجربه دارن سوال کنم کدوم مورد بهتره

لطفا راهنمایی کنید

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔

خودتو شوهرت چند سالتونه و چند ساله ازدواج کردین؟

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا دختر منم دوساله میخوام برم اقدام

بچه ب یه همبازی احتیاج داره ک فاصله سنیشون کم باشه، ک بتونن باهم بهتر رابطه برقرار کنن

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
2738

منم پسرم دوسالشه 

....

از نظر روانشناسا سه تا پنج بهترینه ....

منم نظرم همینه  و دوس دارم اقدام کنم 

..اختلاف سنی که زیاد باشه دیگه دنیاشون باهم فرق داره و اصلا به درد هم نمیخورن ... یکی میخواد واسه اون یکی بزرگی کنه و احساس مسولیت کنه و عین مزاحم باشه واسش .... ولی اختلاف کم با هم دوست اند ....

از طرفی قضیه بچه داری ما هم زودتر جمع مبشه و به کارای دیگه مون میرسیم. . درس و کار ...

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
اختلاف سن ما 4 سال 6  7ساله ازدواج کردیم

منظورم اینه اگر سنت کم نیست و بالای ۲۵هستی بیار.

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
واسه من 4 سالع رسما دیوانه شدم😭😭😭😭

آخی عزیزم

منم از همینش میترسم

اخه این دخترم که دوسالشه خیلی بچه اذیت کنی هست

بهونه زیاد میگیره

اختلاف سن ما 4 سال 6  7ساله ازدواج کردیم

من خودم سنم کمه و همین مشکلمه و گرنه خیلی دوست دارم بیارم.خودم ۱۸سالگی مامان شدم.

منظورم اینه اگر سنت کم نیست و بالای ۲۵هستی بیار.

اها اره عزیزم

ما هر دو بالای 25 هستیم

ولی ترسم اینه که نتونم دوتا بچه رو همزمان بهشون برسم

2706