2726

هم شیر مادر 

هم شیر خشک 

تا حالا دیدین؟؟؟؟

دکتر گفته شیر گاو رو شروع کنم

دلم داره پاره میشه...

مادر بدرد نخور تر از من وجود نداره 

چطور یه شیر دادن ب بچه رو‌نتونستم درست انجام بدم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم خودتو سرزنش نکن

وقتی بخواد نخوره دیگه هیچ کاری از دستت بر نمیاد

پسر من ۶ ماهگی شیرمو ول کرد،الکی،شیر خشکم‌اصلا بهش نمیدادم که بگم بخاطر اونه،شیرمم خیلی بود،حیف😢

هرکار کردم فایده نداشت،یه دو هفته ای تو خواب خورد و دیگه تمام،خیلی مقاومت کردم،کلی نذر و نیاز،گریه،چندتا دکتر.

اما بیفایده😞😞😞

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

تقصیر تو نیست. دختر خواهرشوهرم از اول تا آلان که ۶ ماهش نمیخوره. هیچیی‌ نه شیر نه غذا. لاغر و ضعیف. دکترا موندن دیگه...

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

یکی از دوستام دوتا پسر داره

میگه هر دوتاشون وقتی کمکی رو شروع کردم دیگه شیر نخوردن

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

اره خودم

مامانم از اونجا فهمید خواهرمو بارداره و من دیگه طعم شیرشو دوست نداشتم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
دختر من تا شش ماه شیر خودمو خورد دیگه نخورد شیرخشک هم نخورد مکافاتی بود وقتی میخوابید زود شیر درست م ...

یعنی خودش یهو‌ ول کرد؟؟؟

هم شیر خشک؟؟

چی شد تا کی نخورد؟؟ 

الان چند سالشه؟ 

دختر من دو ماهو نیمش که بود سینه رو پس زد ،،اصلا نمیخورد شیر خشک هم نمیخورد واقعا داغون شدم ،تو اون سن کمکی هم نمیخورن تا 4ماهگی اول میخوابوندمش بعد تو خواب بهش شیر میدادم ،،چقدر گریه کردم ،،،شاید طعم شیرت تغییر کرده ،در مورد طعم شیر سرچ کن،،،و خب الان که میتونه غذا بخوره ،،،خدا رو شکر

2706