2726
عنوان

ذخیره ی تخمدان پایین

443 بازدید | 14 پست

میشه با خوردن متفورمین روز ۹ سیکل فقط یدونه فولیکول سایز ۱۴ داشت ولی دلیل به پایین بودن ذخیر ه تخمدان و یائسگی زودرس نباشه؟!!!

خدایا شکرت شکرت شکرت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من ذخیره تخمدانم ۷ بود و با متفورمین اصلا فولیکول بالغ نداشتم..چون تنبلی تخمدان داشتم

الان من چون پریود میشم تقریبا هم مرتبه،متفورمین خوردم و فقط یه فولیکول داشتم ذحیره ی تخمدانم پایین هستش؟

خدایا شکرت شکرت شکرت.
2728

میگم کسی که پریود مرتب میشه هم ذخیره تخمدانش پایینه😭😭😭😭

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

عزیزم به این چیزا ربطی نداره شما باید ازمایش  amh بدید تا معلوم شه ذخیره تخمدانتون چقدره ،متفورینم باعث تخمک گذاری میشه ربطی به تعداد تخمک و سایز فولی نداره

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
مال من که مرتبه. از دیروز مغزم هنگ کرده

ازمایش دادی؟یعنی پایینه؟

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
عزیزم به این چیزا ربطی نداره شما باید ازمایش  amh بدید تا معلوم شه ذخیره تخمدانتون چقدره ،متفور ...

من در شرایط کاملا عادی دو ماه اقدام کردم باردار نشدم رفتم دکتر چون سن م بالا بود برای تسریع بهم متفورمین داد روز نهم سیکلم سونو انجام داد و فقط توی تخمدان سما راستم یه دونه سایز ۱۴ بود گفت باید تست ذخیره ی تخمدان بدی و همش در مورد یائسگی زودرس صحبت کرد.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
الان من چون پریود میشم تقریبا هم مرتبه،متفورمین خوردم و فقط یه فولیکول داشتم ذحیره ی تخمدانم پایین ه ...

واسه منم مرتبه

باید ازمایش بدی تا دقیق بفهمی ذخیره تخمدانتو

اصلد به پریود و فولیکول و اینا نیست

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
واسه منم مرتبه باید ازمایش بدی تا دقیق بفهمی ذخیره تخمدانتو اصلد به پریود و فولیکول و اینا نیست

شما هم ذخیره ی تخمدانت پایینِ؟چی شد که آزمایش دادی؟

خدایا شکرت شکرت شکرت.
شما هم ذخیره ی تخمدانت پایینِ؟چی شد که آزمایش دادی؟

نه پایین نیست.من فولیکول نداشتم هرماه.رفتم دکتر ارمایش نوشت.ذخیره م بالا بود.پلی کیستیک بودم..بهم لتروزول داد دکتر.فولیکولام رشد کردن

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706