2726

سلام بچه ها 

دیازپام بخواب اوره؟خطری نداره؟برای مواقع امتحانات میخوم بخورم که بخاطر استرس ساعت خوابم بهم میریزه مثلا هر شب بخورم ایرادی نداره؟

خدایا شکرت💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیازپامو خودسر میخوری؟؟نخور عزیزم داغونت میکنه که

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
دیازپام بخوری با اجازه ات سه روز میخوابی اصلا نمیتونی درس بخونی . نخوری .  قرص کلوردیاز پوکسای ...

من۱۰شوخوردم ۸ساعت خوابیدم من های خودم۱۰ساعتس

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
نه بعدشم خواب آور قوی ای نیست زیاد

زیاد مثلا چقدر؟

پزشک به پسرجاری من داد که ازشیر گرفته بودنش بچه تخت میخوابید 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

دیازپام یه ارام بخش تقریبا قویه و هر شب خوردنش و تداوم در مصرف اونم سرخود عوارض خیلی زیادی دارع و وابستگی میاره

حتی خود پزشکا راحت تجویز نمیکنن

به علاوه اینکه دیازپام باعث خاب طولانی میشه و شما از درس خوندن اصا جا میمونید ...!

یکی از پزشکانم میگفت تداوم در مصرفش موجب کم حافظگی میشه ....

اگر میخاین قرص بخورین ملاتونین بخورین جون هورمون طبیعیه خابه و عوارضی نداره به علاوه هفت تا هشت ساعت خاب مفید و طبیعی رو براتون رقم میزنه 

وابستگی هم ایجاد نمیکنه و موجب اختلال در حافظه نمیشه 

موفق باشین🧡🦋

کسی قرص اعصاب ک معمولا مخدر داره رو سر خود نمیخوره بعدشم انقد میخابی ک ب هیچ امتحانی نرسی استرس چیه ...

۲۴ واحد برداشتم و نرسیدم نگاهی بندازم درسامم سنگینن 

خدایا شکرت💕
2706