2726
عنوان

شوهرم عشق شده عشق

1521 بازدید | 25 پست

پری روز دعوا کردیم قهر کرد رفت ساعت نزدیکای دوشب اومد دید گریه کردم اومد پیشم نشست گفت حلالم کن تقصیر من بود بغلم کرد چشماشم پر شد بعد رفت خوابید گوش شیطون کر از دیروز انقد مهربون شده قربون صدقم میره نمیدونم یهو چش شده

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متحول شده

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
٤ روز همينن باز شروع ميكنن 😒 

خدانکنه 

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥
متحول شده

قلیونشو زد شکست بعد اومدنش خورده شیشه هارو جم کرد بعد اورد همه جارو جارو برقی کشید

خب تا دو شب کجا بود؟ حالت خوشبینش اینه فضای شب قدر روش اثر گذاشته

هرچقدر پرسیدم گفت خیابون بودم

من هردفعه مهذبونی شوهرم به چشم بیاد سریع دعوامون میشه چشام برا خودم شوهره دیگه رو هیچکس جواب نمیده😖

چشم میزنی خودتونو دیگه

2706