2726

دوست داشتم زمانى همسرم را انتخاب ميكردم كه به بلوغ فكرى رسيده بودم 

تعداد رای : 28
نظرسنجی
راضيم
18
64%
راضى نيستم
2
7%
چون انتخاب خودم بوده مجبورم بسازم
6
21%
به خاطر بچه مجبورم بسازم
2
7%

راضیم....

واقعا چیزایی ک اینجا ازمردا میشنوم شوهرم نداره ک هیچ خیلی خیلی مهربونه 

واقعا خدا هدیه داده ب من ایشونو😊😍

ولی من قدرنشناسم خودخواه ب تمام معنا😕

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی راضیم 

تنها دلیل آرامشم همسرمه

اگر با کس دیگه ای ازدواج میکردم همو بدبخت میکردیم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2728

راضیم

چون بهترین مرد تو این دنیاست  

#تو که میدانی باید در سختی ها مقاوم باشے..!!چرا ناامید می شوی؟!... تو که میدانی روزهای سخت نمی مانند چرا باز هم نگران و ناآرامی؟! ...تو که بهتر از من می دانی ...پس چرا باز هم ...؟!می دانم که می دانی اما دیگر، ولی و اما و اگر ندارد!آرام و استوار به مسیرت ادامه بده ...ذهن زیبایت، زندگی را زیبا خواهد کرد!!آنگاه تو میان خوشبختی غرق خواهی شد!!آنقدر که هیچکس نتواند نجاتت دهد ...!خیالت راحت،من هم می دانم،تو هم می دانی،  بی اما و اگر خدا همیشه هست ....!!

در كل صد درد صد راضى ام 

ولى جديدا خيلى ميزنيم تو سر و كله هم

البته ميگن طبيعيه

سر چيزاى بيخودى هم هست

يه ذره هم شوهرم نق نقو و غر غرو شده مث بچه ها

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

اصلاااا و ابدااا

با همه شوخه ب من ک میرسه اع زشته

همیشه سرش تو گوشی من ک گوشی میگیرم میگه نکنه زیر سرت بلند شده

خیلی چیزا رو ازم مخفی میکنه

آخرین هدیه ای ک برام خریده مربوط ب پنج سال پیش میشه اونم ی گلدون کاکتوس از این دو تومنیا

زبون محبت نداره

هیچ وقت تو مسائل نطر نمیده همیشه میگه هر چی تو بگی نگید خوبه ک چون از عدم توانایی تصمیم گیریشه ک نمیتونه تصمیم بگیره

تا حالا بهم نه نگفته بازم نگید خوبه ک از بی اختیاری و بی ارادگیشه چند وقت پیش بهش گفتم طلاق میخوام گفت باشه بعد زنگ زد ب بابام اومد خونمون گفت دخترت میگه طلاق میخوام من چ کنم

بچه نه نه نیست ولی نه نه اش خیلی بهش وابسته است

از همه مهمتر وقتی باردار لودم کمی عصبی شده بودم همون موقع عوضی من رو تحویل بگیره و علت رو بفهمه یا ب هر حال بدونه پاشد رفت بیرون و خیلی محترمانه بهم خیانت کرد و تا نه ماهگی پسرم باهاش در ارتباط بود البته بعد اون دیگه تو این زمینه دست از پا خطا نکرده

میگه دوستتدا م و تو نباشی خیلی تنهام ولی برای اثباتش هیچ کاری نکرده 

مطمئنم الان ازش بپرسی خواهرت یا مادرت یا حتی مادرخانومت تو خوراکی ها چ چیزی رو از همه بیشتر دوست داره خیلی راحت و بدون فکر جواب میده حالا یکی ازش بپرسه زنت چ خوراکی رو بیشتر دوست داره خداشاهده ک مطمئنم لکنت زبون میگیره

و هزاران دلیل محکمه پسند دیگه

حالا شما جای من بودی راضی بودی