2726

از اون خانواده هایی هستن که هرگندی میزنن میندازن گردن بقیه فوق العاده هم بی ادبن بچه های داییش حالا دختر اخریه که عقده زنگ زده مامانم که برا بابام زن پیدا کن جوون باشه بچه هم نداشته باشه زندایی مامانم ۳سال پیش فوت کرده البته داییم با یه زنه بوده قبلا

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

حالا من به مامانم گفتم مامان توروخدااا تو دخالت نکن وگرنه من ذگ اسمتو نمیارم 

چون میدونم فردا همه تقصیرا میفته گردنش خیلی خانواده بیخودین خانواده داییش تازه دختره پرو دستورم داده چجوری باشه چجوری نباش

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرکی هرکاری داره زنگ میزنه به ما اخرشم همه زحمتا مال ماست و تقصیراهم گردن ما

ادم های پررو و ناشکر ینی ارزش حتی یه قاشق پلاستیکی رو هم ندارن 

ذقیقا پرررروو ان خیلی

کاری نداره عزیزم، مادرت بگه تو دور وبریام خانوم مجرد که بخواد با مرد بچه دار  ازدواج کنه نمیشناسم، واسطه ازدواج کلا خیلی سخته، خوب بشن میگن خودمون خوشموناومد، بد باشه میگن خواستین زندگی مونو خراب کنین

آترا هامان = آتش سرگردان
کاری نداره عزیزم، مادرت بگه تو دور وبریام خانوم مجرد که بخواد با مرد بچه دار  ازدواج کنه نمیشنا ...

هربار دیدمش باید بهش بگم که همینو بگه وگرنه میگرده براش دنبال زن 

ببخشیدااااا دیگه با این سن دنبال جوونم هست؟! چه توقعاتی اخه

اوووف یه افاده ای دارن بچه هاش بیا ببین 

باید یه 55 به بالا براش پیدا کنن کم میشه 55 به بالا مجرد بوده باشه اونم مثل این اقا بچه داره

اره چند نفر پیدا کردن بچه داره طرف 

2706