2737
2734

بخدا خودمم ازدست خودم شاکی میشم ازدیشب تاحالا یه مردیو دیدم که حالا شاید خوب نباشه مشکلشو بگم اینجا...ازدیشب تاحالا اینقدر غصه میخورم براشو خداخدا میکنم که خداکمکش کنه😢😢 همیشه واسه هرکسی گرفتازی پیش بیادمن بشنوم غریبه ترین آدم هم باشه تاچندوقت فقط غصشو میخورم و دعاش میکنم گرفتاریش حل شه ولی وقتی خودم غرق مشکلم هیشکی نیست حتی حالموبپرسه....بچه ها توی این شب عزیز دعا کنین گرفتاری مردی که دیشب دیدم حل بشه ای خدا آبروی هیچ پدری نره😢😢😢

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 

وایی مثل من انقدر غصه میخورم لیست دعا دارم هر شب قبل خواب اسم میارم و براشون دعا میکنم ولی کاش معجزه بشه😔😔

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایی مثل من انقدر غصه میخورم لیست دعا دارم هر شب قبل خواب اسم میارم و براشون دعا میکنم ولی کاش معجزه ...

ای کاش مشکلات همه حل بشه 😔

2728
ای کاش مشکلات همه حل بشه 😔

به امید خداا

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
منم مثل شمام.ان شاءالله مشکلات همه حل بشه مشکل شماهم حل شه

حاضرم مشکلم حل نشه ولی مشکل پدری که دیشب دیدم حل بشه خدا هیچکسو باابروش امتحان نکنه

2738
عزیزم دل رحمی دیگه دخترمو لایک میکنی خاله کامنتم بزار😍 https://www.instagram.com/p/Bx6n5zXFYyM/ ...

وای چه نازه😍😍 خداحفظش کنه.من اینستاگرام ندارم 😕

دخترمنو لایک میکنی جیگرم کامنتم یادت نره😍😍 https://www.instagram.com/p/Bx6n5zXFYyM/?igshid=peok ...

خانم صادق پور اخه بچه به این کوچول موچولی روسری چی سرش میکنی کچل میشه موهاش😁لایک کردم