2733
2739
عنوان

دیوونه ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 31 پست
این کارا دیوونگیه؟؟؟؟ 🙄 پس ما دوتا دیوونه زیر یک سقفیم🤤

حالا ما یه دونه ایم نمیتونیم زندگی کنیم شما هردو پس چیکار میکنین

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
مثلا وقتی عصبی میشم حتی اگه شده گریه میکنم اما دهنمو میبندم ک حرف نامربوطی نزنم.   اما واقعا گ ...

اگه شوهرت حرفای سوزناک بزنه که آمپرت بالا بزنه چی؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم ازین اخلاق زجر میکشه من ک اینطورم

کاش فقط زجر میکشیدم...

2728
اگه شوهرت حرفای سوزناک بزنه که آمپرت بالا بزنه چی؟

امروز عصر ی همچین بحثی داشتیم.  

بیشعور خستگیشو از کار ، میاد سر من خالی میکنه. 

سر ی قضیه الکی بهم توهین کرد و فوش داد.  

منم فوشش دادم. بعدم داشت خیلی آمپر میچسبوند دگ ساکت شدم ، رفتم تو اتاق گریه کردم.  

اینجور مواقع حواسمو جمع میکنم تا حدی ک هنوز عصبی نشده، هرچی دلم میخواد بهش میگم. اما تا حس کنم داره عصبی میشه یجوری ک حق با من باشه ،حرف آخرمو میزنم و صحنه رو ترک میکنم 

امروز عصر ی همچین بحثی داشتیم.   بیشعور خستگیشو از کار ، میاد سر من خالی میکنه.  سر ی قض ...

المیرا جون چند سالته

بانو نفر تی تی خوبه .؟

چی؟؟؟

2738
امروز عصر ی همچین بحثی داشتیم.   بیشعور خستگیشو از کار ، میاد سر من خالی میکنه.  سر ی قض ...

😀ای جلب بلدیا 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
چه جور کمکی مثلا؟؟

هی باهام حرف زد هی توی دعواها مثلا من داد میزدم هی میگف اروم باش اروم باش حرفتو بزن یه نفس عمیق بکش. یا مثلا نمیذاشت پشت تلفن دعوا کنم میگف الان تمومش کن میام باهم حرف میزنیم. بعد ک داد میزدم هی دستامو میگرف میگف ببین منوتو هرچقدرم دعوا کنیم بازم عشق همیم چرا توی دعوا فک میکنی من دشمن خونی تو هستم. یا مثلا توی دعواها وقتایی ک پیش هم بودیم میدید دارم عصبی میشم میگف فعلا بیا بریم مثلا یه بستنی بزنیم بعد میایم باهام حرف بزن. یا وسط داد زدنام هی شوخی میکرد میخندید ک من خندم بگیره. بعد از تموم شدن دعوا هی باهام حرف میزد. انقد اینکارارو کرد ک من آدم شدم😐

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2706