2726
عنوان

دیوونه ها بیان

276 بازدید | 31 پست

که زود عصبی میشین زود از کوره درمیرین وقتی عصبانی هستین هر چی به ذهنتون اومد به زبون میارین بعد مثل چی پشیمون میشید کلا دلتون هیچی نیست اما دیوونه این بیاین دور هم باشیم

اول بگین شوهراتون کنار اومدن با دیوونگیاتون؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولاش آره الان نه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728
اولاش آره الان نه

چطور شد که الان نه؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
تا حدودی کنار اومده  ولی منم دگ خیلی دارم خودمو کنترل میکنم.  باور کن خیلی هم سختمه

چه جوری کنترل میکنی دوستم..لطفا هر چی میدونی بهم بگو 

بهش پیام میدم یه عالمه حرف بارش میکنم حتی نمیگه چرا اینطوری میگه بعد میاد خونه میپرم بغلش میگم عشقم ...

هیچ وقت سر این اخلاقت اعتراض نکرده؟

چطور شد که الان نه؟

خسته شد 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
خیییلی کنار اومد. از همون اول ک دوست بودیم حتی. اما کم کم کمکم کرد ترکش کنم این عادتو. هنوزم دارمااا ...

چه جور کمکی مثلا؟؟

چه جوری کنترل میکنی دوستم..لطفا هر چی میدونی بهم بگو 

مثلا وقتی عصبی میشم حتی اگه شده گریه میکنم اما دهنمو میبندم ک حرف نامربوطی نزنم.  

اما واقعا گاهی حس میکنم لازمه با بعضیا اونجوری رفتار کرد.  

بخصوص شوهرم. 

آدم ازین اخلاق زجر میکشه من ک اینطورم

2706