2703
2553
عنوان

کمک... پرکاری تیرویید؟؟!

662 بازدید | 36 پست

من پرکاری تیرویید دارم..دکتر اخرین سونو گفت بچه خوب وزن نگرفته یعنی کوچیکه نسبت سنش..هفته 28 هستم..چی بخورم ؟؟ چیکار کنم بچه وزن بگیره؟؟؟ داروی تیرویید رو هم عوض کرده دکتر..میترسم خوب رشد نکنه    

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
اصلا نکران نباش منم پر کار یودم دختر گلم 2 کیلو بود دنیا اومد الانم ماشالله 😂 الکی به خودت استرس ن ...

دو کیلو کمه دیگه؟؟!!

من خودم خیلی ضعیف بودم مامانم اینارو خیلی اذیت کردم..اصلا نمیخوام بچم مثل خودم باشه  

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اصلا نکران نباش منم پر کار یودم دختر گلم 2 کیلو بود دنیا اومد الانم ماشالله 😂 الکی به خودت استرس ن ...

سلام.خانوم ببخشید شما که پرکاری تیرویید داری خوب شدی؟من پرکارم.یه چشمم خیلی کم بیرون زدگی داره.البته الان بهتر شده بعد دوماه.از شما همینطوری بوده؟خوب شده؟

سلام.خانوم ببخشید شما که پرکاری تیرویید داری خوب شدی؟من پرکارم.یه چشمم خیلی کم بیرون زدگی داره.البته ...

قرص استفاده میکنی؟؟؟؟

بارداری از کی بیرون زدگی چشم برات پیش اومد و از کی متوجه بیماریت شدی؟

قرص استفاده میکنی؟؟؟؟ بارداری از کی بیرون زدگی چشم برات پیش اومد و از کی متوجه بیماریت شدی؟

سلام.ببخشید دیر ج دادم.نه باردار نیستم.وقتی که غذا میخوردم گیر میکرد.یه ماهی میشد که اینجوری شده بودم.الان نزدیک دوماهه که دارم‌ قرص میخورم.

2714
مگه فرقی میکنه؟اونو داده که تیروییدم تبدیل به کم کار نشه.تو اینترنتم خوندم همینو نوشته بود.تازه ازما ...

خداروشکر نگران نباش انشااالله سریع بهبوذی حاصل میشه

2706