2733
2734

یعنی چی غلت زدن؟

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

هیچیش نمیشه اصلا فکرشم نکنم اگه اشتباه نکنم از چهار ماهگی یا پنج ماهگی 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من چهارماه و پونزده روزشه امروز برای اولین بار بدون‌کمک‌برگشت

دخترم زودتر برگشته بود یادمه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2728

دختر من شش ماه اش ک تموم شد تازه غلت میزنه مشکلی پیش نیومده تا حالا

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2738

منظورت از چندماهگی چپ میشه به شکم میخوابه؟؟ بچه من که همش روشکم میخوابید ازهمون نوزادیش میدیدم به پهلو میخوابه بعد که شد چهارماهه برمیگشت به شکم میخوابید من هی درستش میکردم باز برمیگشت حالت اول الانم ۱۹ماهشه باز رو شکم میخوابه نمیدونم چرا ارثیه فکرکنم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

پسرمن ۷روز دیگه ۵ماهش تموم میشه تا الان دوسه بار غلت زده ولی نه زید.تازه یذره پتوشو میکشه رو سرش اینقدر داد و بیداد میکنه که نگو.منم خوابم سبکه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

دختر منم از اواخر چهارماه غلت میزنه باور میکنید این سوال اسی کابوسه شبو روز منه😪😪😪

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

بجه ها دختر من خیلی دیر حرکات انجام میده یعنی مشکلی داره

اصلا خفه نمیشه منم همش نگران بودم هیچیش نمیشه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

بنظرتون تنبل یا ببرم دکتر

بنظرتون تنبل یا ببرم دکتر

مثلا چه حرکاتی الان چند ماهشه؟؟؟ بیخودی بد به دلت راه نده 

2706