1676
1605

میشه؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

نه امتحان کردم نشده

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با من دعوا نکنید...من مثل بقیه نیستم...من شلوارتونو در میارم😎😎      شاعر میگه...من آدم خوبی بودم بخاطر تو بد شدم😪..........                       ❌ تیکر بارداری نیست❌...          واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید❤️

خیر چون کفر هست جون رو خدا داده و فقط خدا میگیره 

بجاش دعاتون میکنم و براتون صلوات میفرستم الهی درهای رحمت خدا بروتون باز بشه و امشب بهترین تقدیر برای شما نوشته بشه 

شمایی که تو مجازی علیه ائمه میگی میدونی حرفت اصلا ارزشی نداره چون خداوند خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمد ص و حضرت علی و خانم فاطمه زهرا وفرزندانشان آفریدم .آخرش هم حق به حق دار میرسه به آقا امام زمان .پس درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی .امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزید دارن از خود یزید جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین.پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند.                                  حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود 
1668

درو از جونت

بجای مرگ دعا کن بهترین ها برات رقم بخوره

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
نگو خدا قهرش میگیره  خدارو تو با عشق آفریده

من سیر شدم دیگه خودم میخوام که بمیرم 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

کاش من جای زن شهردار مرده بودم

خیر چون کفر هست جون رو خدا داده و فقط خدا میگیره  بجاش دعاتون میکنم و براتون صلوات میفرستم اله ...

مرسی

من یبار شب قدر بود گفتم خدایا اگه بمیرم هیچ حسرتی به دلم نیست شب خواب  دیدم مادرم که فوت کرده اومد گفت میخوای بیای پیش من گفتم آره بعد دستمو گرفت و برد قشنگ حس کردم روحم از تنم جدا شد و چه حس شیرینی بود اگار از یه قفس تنگ و مزاحم آزاد شده بودم ولی یهو حالت تهوع گرفتم تو خواب و به سرعت روحم برگشت به جسمم  بیدار که شدم انقد گریه کردم گه چرا برگشتم خیلی شیرینه مرگ

نه بابا من چند ساله میخوام

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
1645