2726

سلام

دو هفتس زايمان كردم 

بعد زايمان فهميدم تو شكمم خون لخته شده واسه جذبش انتي بيوتيك ميخورم قويه شيرم خيلييييييي كم شده 

چيا بخورم زيادبشه؟

راستي كلا موادغذايي چيا بخورم چيا نخورم

قطره شیر افزا از داروخونه بخر

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم سزارین بودی؟

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
2728

عزیزم قدم نورسیده مبارک 

چون تازه زایمان کردی آب ماهیچه و عصاره گوشت برات خوبه، روزی سه لیوان شیر، روزی یه وعده غذای تیلیتی مث آبگوشت، سوپ، مایعات و آبمیوه و آب هویج و ... دلستر هم بد نیست ، فصل انگور بشه انگور خیلی خوبه

و از همه مهمتر خواب کاااافی، تو خوابه که شیر ترشح میشه، خوب بخواب و استراحت کن، تا نی نی خوابه بخواب

والا من همه چی میخوردم، اگه نی نی انشالا کولیکی نیست زیاد از غذای باددار نترس، در عوض زیر ه و رازیانه و کاچی بخور هم ضد نفخه هم شیرو زیاد می کنه

در مورد لبنیات گاوی هم که دوستمون گفت، اگه بچه حساسیت داشته باشه و مثلا تو مدفوعش خون باشه نباید بخوری

ماهی و خرما بخور و مایعات من با خوردن اینا دوقلوهام تا ۲ سال از شیر خودم تغذیه کردن

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2706