2726

سلام دخترا

ی درد و دل و پیشنهاد کوچیک داشتم😊

لطفا از همین خونه که قرار به حرکت کردن چند تا پلاستیک بزارید تو ماشین تا آشغالاتون رو تو طبیعت نریزید

لطفا لطفا پوست هندونه و پرتقال و پوشک بچه هاتونو تو دریا نندازید

لطفا لطفا لطفاااااا آتیش که روشن میکنید کامل کامل خاموشش کنید و بعد اون مکان رو ترک کنید....

البته که همه رعایت می کنید روی صحبتم با اون تعداد محدودی که اینکارارو میکنن.....

شمال جنوب شرق غرب کوه دریا جنگل واسه هممونِ همه با هم تو بهتر نگه داشتنش تلاش کنیم😍

باور کنید بعد هر تعطیلات چهره ی شمال واقعا غم انگیز میشه😔

سوالی هم داشتید در مورد شهرها،رستورانها و مکان های تفریحی خوشحال میشم تا جایی که بتونم راهنماییتون کنم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

کدوم منطقه هستی دوست عزیز ؟

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
کدوم منطقه هستی دوست عزیز ؟

مازندران

مارکوپولشم 😉

از ساری تا رامسر

البته گیلان هم زیاد میرم😍

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728