2410
2553

چند تا سوال دارم لطفا جواب بدین لطفا:ممنونم

خانواده ی خودتون وقتی رفتین چی گفتن پذیرای شما بودن؟یا دم به دقیقه سوال و سرزنش و...؟

بچه رو با خودتون آوردین؟

خونه ی باباتون اذیت نشدین؟از لحاظ اقتصادی و ...

اصلا چی کار کردین؟

به چه پشتوانه ای برگشتین خونتون؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
چند وقته طلاق گرفتی

نگرفتم..دارم سوال میکنم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه اصلا از لحاظ مالی و عاطفی کاملا هوامو دارن حتی خیلی بیشتر از مجردیم احترام می آرن بهم و هوامو دار ...

دلتنگی چی؟

خانوادت پولدارن؟

خودت کار داری؟بچه چی؟

منم دارم جدا میشم ولی خداروشکر بچه ندارم خودمم شاغلم ولی خیلی از اسم طلاق میترسم شوهرم همش منو میترسونه ک تویی ک ضرر میکنی تا آخر عمرت باید تنها باشی😢

هرکس خدا را وکیل خود قرار دهد,خدا اورا ناامید نخواهد کرد... 
2714
منم دارم جدا میشم ولی خداروشکر بچه ندارم خودمم شاغلم ولی خیلی از اسم طلاق میترسم شوهرم همش منو میترس ...

خیلی خوبه که بچه نداری

خدایا منم عاشق زندگیممم حتی دلم برا خونم تنگ میشه دوس دارم از کار ک میام تو خونه خودم باشم دلم واس روزای خوبمون تنگ میشه و همش اشک میریزم😢

هرکس خدا را وکیل خود قرار دهد,خدا اورا ناامید نخواهد کرد... 
2706