2726
عنوان

كسايي كه تو دوره اي وي اف هستن لطفا بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 26 پست
چرا خدا نكنه درگير باشي ان شاءالله هرچي كه هست زودتر حل بشه ما همه نگاهمون به دستاي پرمهر خداست هرچ ...

نمیدونم مثل اینکه فعلا زندگیم طلسم شده ، ممنونم عزیزم

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
نمیدونم مثل اینکه فعلا زندگیم طلسم شده ، ممنونم عزیزم

خدا كمكت كنه توكل به خدا استرس برات سمه تروخدا تو اين اوضاع كمتر حرص بخور 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا كمكت كنه توكل به خدا استرس برات سمه تروخدا تو اين اوضاع كمتر حرص بخور 

نمیدونم یوقتهایی دیگه انگار همه درها بسته میشه ، اونم جایی که دیگه انرژی ای واسه جنگیدن نداری ،فعلا که شب و روزم قاطی شده ،ببخشید عزیزم ناراحتت کردم ، دعا میکنم دلت شاد بشه بزودی

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
نمیدونم یوقتهایی دیگه انگار همه درها بسته میشه ، اونم جایی که دیگه انرژی ای واسه جنگیدن نداری ،فعلا ...

قربونت برم همچنين براي خودت 😘😘

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2728

سلام گلفام جان ....چندبار انتقال دادی؟؟؟ کجا؟؟

ببخشید میپرسم عزیزم 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
سلام گلفام جان ....چندبار انتقال دادی؟؟؟ کجا؟؟ ببخشید میپرسم عزیزم 

یبار عزیزم بیمارستان بهمن تهران

سلام عزیزم شما باردار شدی؟

سلام عزیزم نه قسمت نبود تو چیکارا میکنی

سلام عزیزم نه قسمت نبود تو چیکارا میکنی

والا منم قبل انتقال اخرم هیستروسکوپی ام کردم ولی بازم منفی شدم کسی رو پیدا کردم گفت بهت جنین میدم اهدایی بینارستان قبول نکرد

والا منم قبل انتقال اخرم هیستروسکوپی ام کردم ولی بازم منفی شدم کسی رو پیدا کردم گفت بهت جنین میدم اه ...

چرا مگه عیر قانونیه؟ خیلیا جنین میگیرن که