2703
2553

ببخشيد من خودم انتقال داشتم دو سه ماه پيش 

ضخامتم بالا نميرفت استراديول خارجي بزور پيدا كردم كه الان دوبسته و نصفي مونده ازش 

تاريخشم تا ٢٠٢٢ هستش عكسشم بخواين ميدارم خودم ٦٣ تومن خريدم 

هركي لازم داره ٥٠ تومن هم ميدم فقط نمونه حيف ميشه

اگر كسي رو سراغ دارين دنبال خارجي هست بهش خبر بدين 

خودم با زحمت پيدا كردم

ممنون ميشم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

هزینه ای وی اف چقدشد

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هزینه ای وی اف چقدشد

والا منكه تا الان فكر كنم ٢٠ تومن خرجم شده داروها بي داد ميكنه هنوزم انتقال دومم مونده

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2456
والا منكه تا الان فكر كنم ٢٠ تومن خرجم شده داروها بي داد ميكنه هنوزم انتقال دومم مونده

چه وقت آی وی اف لازمه؟ درچه  صورت؟

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
2714
چه وقت آی وی اف لازمه؟ درچه  صورت؟

ديگه اون راه اخره 

ديگه لزومشو دكتر ميكه خدانكنه كسي برسه به اينجا

سلام گلفام جان خوبی عزیزممم؟؟😘😘😘چخبر؟ دوباره انتقال دادین؟

سلام رها جون خوبي چقدر خوشحالم ميبينمت نه هنوز انتقال ندادم راستش هزينشو ندارم فعلا موندم شايد اين ماه برم ببينم چي ميشه

منم میتونم انجام بدم ی دختر ۶ ماهه دارم  الان دوقلو میخوام

اره ميتوني اما واقعا به دردسرش نميارزه طبيعي برو جلو هرچي خدا بخواد

سلام رها جون خوبي چقدر خوشحالم ميبينمت نه هنوز انتقال ندادم راستش هزينشو ندارم فعلا موندم شايد اين م ...

فداتشم عزیزم منم ذوق زده شدم اسمتو دیدم ، ان شاالله هر چی خیر برات پیش بیاد ،منکه درگیر مشکلات خانوادگی شدم فعلا همه چی کنسل شده 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
فداتشم عزیزم منم ذوق زده شدم اسمتو دیدم ، ان شاالله هر چی خیر برات پیش بیاد ،منکه درگیر مشکلات خانوا ...

چرا خدا نكنه درگير باشي

ان شاءالله هرچي كه هست زودتر حل بشه ما همه نگاهمون به دستاي پرمهر خداست هرچي اون بخواد

2706