2733
2734

سلام دوستان.در مورد شوهرم می خواستم بدونم کسی هست مشکل منو داشته باشه با شوهرش و بتونه حلش کنه؟من ۸ سال از شوهرم کوچیکترم و سیاست و سرزبونم ندارم به اون صورت(برخلاف خواهرشوهرام)

از روز اول که ازدواج کردیم ازش خواستم آینه بگیره واسه دراور،دستگیره ی کشو رو وصل کنه یا کارای شبیه این

آخه اینم دیگه چیزیه که من سرشون بخوام حرص بخورم؟!

از این کارای کوچیک گرفته تا بزرگ اصلآآآا به خرفم گوش نمیده و هیچ قدمی برام برنمیداره.

مشکل بزرگ دیگم اینه که اصلا از خونه درنمیاد.حتی یه پارک ساده ام نمیریم.همه ی دور و وریام مدام گردش مسافرت و مهمونین.ولی شوهرم هیچ جا نمیره.فقط خونه مادرش و خانوادش اگه دعوت کنن.

میگم با دوستم که میشناسیش رفت و آمد خانوادگی کنیم میگه امکان نداره من خوشم نمیاد دوست و رفیق بیاد خونم.

من خونه هرکدوم از فامیلام میرم با مامانمم مثل شوهر مرده ها(دور از جونش)

تو رو خدا یه راهکار بدین هیچی به مغزم نمیرسه و در مقابل دعوتای مردم نمیدونم چی بگم خجالت میکشم

معجزه ی خدا رو دیدم  
مشکل  اولی دارم که بعد ۷ سال فایده نداشته کلی حرص میخورم تا یه کاری انجام بده

حرصم از اینه که مادر و خواهرش حرف نزده این میدوئه کارشونو انجام میده.خواهرش خودش یه شوهر حلقه به گوش داره فقط میگه چشم عزیزم.حالا اینم واسه خودشیرینی ور و ورشه

معجزه ی خدا رو دیدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند بار اصلا بهش نگو با من بیا غرم نزن فقط بگو من میرم فلان جا مهمونی خدافظ. بعدم اومدی از کارایی که اونجا کردید تعریف کن اگه شکموئه از غذاهایی که خوردید تعریف کن یا مثلا بگو فلانی اومده بود انقد دلقک بازی درآورد مردیم از خنده فلانی برامون خوند چقد صداش خفن بود عشق کردیم. 

مردا فامیل کلی باهم بازی کردن

خلاصه خیلی حال داد. 

بعد یه مدت ببینه بهش اصرار نمیکنی خودش راه میفته میاد دنبالت

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728

راجع به درست کردن وسایل هم خودت یه سرچ تو اینترنت بزن که چجوری درست کنی بعد بیا الکی با نمایش دست به کار شو گفت چیکار میکنی بگو خودم میخوام انجام بدم عزیزم خسته شدم ازین وضعیتی که داره البته نه با غر با روی خوش 

بعد میاد میبینه داری باهاش کلنجار میری خودش میاد کمکت میکنه یا مثلا فقط ازش سوال بپرس عزیزم به نظرت این کارش کنم درست میشه؟؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
راجع به درست کردن وسایل هم خودت یه سرچ تو اینترنت بزن که چجوری درست کنی بعد بیا الکی با نمایش دست به ...

اگه این کارم جواب نداد بهش بگو میخوام یکی از مردای فامیلو بیارم اون همه چی بلده مطمئنم از پسش بر میاد اینجوری دیگه حتما بهش بر میخوره درست میکنه

راجع به درست کردن وسایل هم خودت یه سرچ تو اینترنت بزن که چجوری درست کنی بعد بیا الکی با نمایش دست به ...

واقعا ممنون عزیزم از راهنماییات

همین کارو میکنم ببینم جواب میده یا نه

معجزه ی خدا رو دیدم  
2738
اصلا براش مهم نیس لامصب ده بار گفتم    

پس فقط باید خودت دست به کار شی. خدا رو چه دیدی شاید کارای فنی هم یاد گرفتی اونوقت همه جا با افتخار میگی کارای فنی خونه رو خودم انجام میدم هم خودتو میکشی بالا هم آبروی شوهرت میره. 

ولی ایشالا کار به یادگیری و خودکفایی نکشه و خودش بیاد از دستت بگیره انجام بده. 

ولی این تکنیکی که یادت دادم تکنیک مشاور بود حتما انجامش بده 

پس فقط باید خودت دست به کار شی. خدا رو چه دیدی شاید کارای فنی هم یاد گرفتی اونوقت همه جا با افتخار م ...

اره درست میگی

ولی یه سری کارا رو فقط مردا می تونن انجام بدن،منم الان باردارم نمی تونم کار سنگین کنم.ولی تا حاییکه بشه چشم مرسی از راهنماییت عزیزم

معجزه ی خدا رو دیدم  

سوره مزمل و طلاق زیاد بخون.

ذکر یا ودود را ۱۰۰۱ بار بخون بهش فوت کن.

یه آیه ای هم هست آیه محبت به یه چیز شیرین بخون فوت کن بده بخوره. تو اینترنت سرچ کن پیداش کن

میتونی هم تو اینترنت سرچ کنی آیه یا دعایی که همسرم را مطیع خود کنم.

همیشه تا یه چیزی از همسرتون میخواین دستوری بیان نکنین.

مثلا نگو پاشو فلان کارو بکن.

بالحن خوب بگید. مثلا با عزیزم گلم قربونت برم عشقم و.....

یا مثلا بگید عزیزم(یاهرچیز دیگه) میشه محبت کنی(یالطف کنی) فلان کارو برامن انجام بدی ممنونت میشم عشقم.

همیشه باسیاست و با جونم قربونم از همسراتون درخواست کنید.

زبونتون که کم نمیاد.

میگن زبان سبز مار رو از تو لونش میکشه بیرون

پس فقط باید خودت دست به کار شی. خدا رو چه دیدی شاید کارای فنی هم یاد گرفتی اونوقت همه جا با افتخار م ...

واااااا این کار اصلن درست نیست که آدم آبرو همسرشا ببره واقعا که شماها چقدر کوته فکرید. عوض اینکه یه راه کار درست بهش بگین تازه میخواین باشوهرش دعواش بندازین.

زن و شوهر باید لباس هم باشن و عیب های همو بپوشونن نه اینکه آبرو همو ببرن.

و اینکه هیچوقتم از اسم مرد دیگه رو جلو شوهرت نیار مردا اصن خوششون نمیاد ازت سرد میشه و روز به روز فاصلتون بیشتر میشه.

اینجوری اقتدار مردتو زیر سوال میبری.

بجا این کارا هی الکی ازش تعریف کن مثلا بگو چه شوهر قوی دارم چه شوهر همه فن حرفی دارم  چه شوهر فنس دارم که واسم همه کاری انجام میده. به به من به همچین شوهری افتخار میکنم که الان بلند میشه و مثلا دسته در رو درست میکنه.

همیشه تا یه چیزی از همسرتون میخواین دستوری بیان نکنین. مثلا نگو پاشو فلان کارو بکن. بالحن خوب بگید ...

عزیزم ممنونم بابت محبت و راهنماییات،الان کلی نشستم در مورد این موضوع صحبت کردم باهاش با زبون خوش،حیف که کم حافظس یادش میره باز.سعی می کنم سیاست بیشتری بکار بگیرم،برم این ذکرا رو بخونم ممنون گلم

معجزه ی خدا رو دیدم  
2706