2737
2734

قانون جذب واینکه به هر چیز می های برسی چقدر درسته؟حتی مثلا فکر کنی دیگران بهت احترام می گذارند واقعا همین میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برا درس و کنکورم جواب نداد 😆

ولی خیلی جاها جواب داد حتی قافلگیرم کرد 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
فقط فکر کردن بهش کافی نیست تلاش مداوم و تمرکز همیشگی و تصویر ذهنی داشتن هم لازمه

راست میگه

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2738
من هر وقت خواستم جسم رو خوب کنم موقتی بوده وحسم به خودم خوب نیست و خودمو دوست ندارم این باعث میشه بر ...

بله دقیقا یکی از اساتید (امیرشریفی) میگفت تا وقتی خودتونو دوس تداشته باشین بقیم بهتون احترام نمیزارن یا دوستون ندارن 

حتی دلیل خیانت ها همینه ک ما خودمونو دوس نداریم ...

بابد برای رسیدن به اون چیزی که میخوای باورش کنی حسش کنی فکر کنی همین الان داریش و لذت ببری

من یروز گفتم فردا یه پولی ماد دستم مطمئنم و چقد ذوق کردم باورتون نمیشه فرداش از صبح حبری نشد ولی هنوز منتظر بودم و مطمئن،همسرم ی مسیر رو اشتباه رفت و بدفعه وایستاد ی چیزی داشتیم که مدت ها بود فروش نمیرفت و تو ماشینمون بود یدفعه دیدیم اونجا خریدار اینطور وسایلا هستن به بهترین و بالاترین قیمت ممکن ازمون خریدن یعنی شوکه بودم بخدا

2706