2726
عنوان

روزای سخت و امید به خدا

140 بازدید | 10 پست

این روزها روزای سختیه برام ، خوشحالم به گذرا بودن زمان به اینکه این روزام میگذره و ماهیت زندگی همیشه همین بوده

روزایی که تصمیم گرفتم صبور باشم و چیزایی که در توانمه رو تغییر بدم برای چیزایی که ندارم توسل کنم دعا کنم ، برای اینکه کم نیارم به خدا محکم تکیه کنم

اما منم مثل خیلی از آدما لحظه هایی رو داشتم که امیدم رفته و ناامید شدم گله کردم به خدا ، آروم بودمو بعدش نا آروم شدم ، مثبت اندیش بودمو دوباره شروع به منفی نگری کردم این نوسان خصوصیت آدماییِ که دارن با چیزی میجنگن تو شرایطی ن که خوشایندشون نیست و پر از خلأهایی هستن که پر شدنی نیست به خاطر همین با همه ی تلاشی که برای کنار اومدن با شرایط برای سرپا موندن میکنیم بعضی اوقات خیلی موذیانه جاهای خالی زندگی تو به رخت میکشن و دوباره غم میاد اما زندگی ادامه داره روزای خوبش موندنی نبودن روزای بدشم نیستن

امشب شب قدره ، و امسال سالیه که من جوشن کبیر رو چند بار تا الان با اعماق قلبم خوندمو انگار مثه یه مرحم نشسته به دلم ، و چند روزه آرومم و صبور

ای ذخیره من در هنگام سختی ام ، ای خدای دگرگون کننده ی دلها امشب میخوام برای همه خسته دلای دنیا دعا کنم

بعضیا رو تو این سایت میشناسم و میدونم چقدر درگیرن

اسم کاربری بعضیاشونو میدونم

@فریبا۳۱

@دوست_قدیمی_شما

@parastoo96

@راحیل۱۹

@yaldaaaaayavary

و همه ی دوستایی که اسم کاربری شون  یادم نیست اما تو پست های مختلف التماس دعا داشتن

و همه ی کسایی که تو این سایت و در هرجای دیگه ای دلیلی برای غمگین بودن دارن

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی قشنگ بود

ممنونم عزیزم  

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
2728
مرسی عزیزم انشالله حاجت رواشی به حق این شبهای عزیز

ممنونم عزیزم انشاءالله اونچه در دلته روزیت شه امسال

ممنونم عزیزم انشاءالله اونچه در دلته روزیت شه امسال

سلام دختر مهربان و عمیق و دلشکسته...

خوشا به احوالت که اینقدر نزدیک شدی به خدا...

بهت غبطه میخورم...

خیلی دلتنگم

...

خیلی.

مدتهاست آنچنان حال بادت هم ندارم...

البته نه اینکه زبونم لال از خدا بریده باشم... نه... ولی جون و توان تضرع و ناله و عبادت ندارم...

این هم از بی سعادتی منه!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام دختر مهربان و عمیق و دلشکسته... خوشا به احوالت که اینقدر نزدیک شدی به خدا... بهت غبطه میخورم. ...

سلام عزیزم ... همه گاهی اوقات اینطور میشن اما اگه یه مدت حتی سرسری م شده شروع کنید به دعا خوندن کم کم باعث آرامش میشه منم قبلا از دعاخوندن آرامش نمیگرفتم

بابت تعریفاتون واقعا ممنونم دوست عزیز این لطف شمارو میرسونه   

سلام عزیزم ... همه گاهی اوقات اینطور میشن اما اگه یه مدت حتی سرسری م شده شروع کنید به دعا خوندن کم ک ...

دعا میخونم ولی خب نه مثل خیلی وقتها پیش... شکر خدا اگر شیطان رو خداوند ازم دور کنه، از درگاه خدا ناانید نیستم و برنگشته ام.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
دعا میخونم ولی خب نه مثل خیلی وقتها پیش... شکر خدا اگر شیطان رو خداوند ازم دور کنه، از درگاه خدا ناا ...

خدارو شکر که هنوزم بخدا امیدوارین این خیلی خووووبه