2726
عنوان

نامزدم دیشب پیام داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1871 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا چرا فکر میکنین ک اگر نگین کامل حرفو،قضیه جذاب میشه و ما میشینیم تا ادامشو بگین؟ من بشخصه دایو ...

من خودم همیشه همشو تو پست اول میذارم.یه عده میگن طولانیه نمیخونن .بعد جدیدن همشو تو دوتا پست پشت سره هم میذارم بازم  میخونن نهایت 2 صفحه نظر بدن. 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
پیام داده گفته سلام خوبی دلم برات تنگ شده بود گفتم ی حالی بپرسم  گفتم خوبم گف چخبر کفتم هیچی ...

خیلی شخصیت بی ثباتی داره😐عقدین؟ باهاش ب جایی نمیرسی بزارش کنار اصلن ثبات اخلاقی نداره همیشه همینجوری بود؟؟ شایدم مغروره

من خودم همیشه همشو تو پست اول میذارم.یه عده میگن طولانیه نمیخونن .بعد جدیدن همشو تو دوتا پست پشت سره ...

اینا برای جلب توجه بیشتر اینکارو میکنن

واقعا رو مخع

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
میخواد تورو احساساتی کنه اصلا وا نده فک میکنه چه خبره خودتو ضعبف نشون نده که بدون ادن نتونستی و این ...

والا من طبق حرف خودش پیام ندادم ک دورباشیم یکم خودش پیام داد گف دلم تنگ شده بود 

مثلا فک کنم انتظار داشت بگم واااااای مرسی ک پیام دادی خیلی خوشحال شدم و...

منم هنوزم ک هنوزه اگه وسط چت کردن آف بشم شوهرم ناراحت میشه، بنظرم حق داره

ن توی رابطه ما این چیزا مهم نیس 

فقط اقا بعد اون بحث چون من خیلییییی رفتم سمتش و هی گفتم انقد خراب نکن همه چیو فک کرده الانم مثلا باز مثل قبله

2706