1147
1341
عنوان

نامزدم دیشب پیام داد

1713 بازدید | 50 پست

سلام 

بچه ها نمیدونم یادتونه یا ن من همونم ک گفتم با نامزدم بحثم شد و گف باید جدی حرف بزنیم و حسم خوابیده و کورشده بهتره ی مدت دورباشیم و قرار شد دوهفته دور باشیم این پیشنهاد خودش بود و بعد این ووهفته تصمیم بگیریم 

حالا دیشب سه روز از جداییمون و اون حرف گذشته بود پیام داده 

خب؟

خانومای هرکسی امضامودید واسه شادی روح مادربزرگ عزیزم صلوات و فاتحه بخونه.وبرای رهایی ازمستاجری وحل شدن مشکل کارشوهر و مشکلات وارامش زندگیم و حفظ شدن خانواده خودم مامانمینا و شفای پدرم صلوات بفرستید دعاتون  میکنم عشقا😘😘😘😘😘🤔😋😂مرسی که هستی دم همه خواهریا واقایونی سایت که به جا راهنمایی میکنن گرم 🖒🖒

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

اسکرین یولا

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
1307

واقعا چرا فکر میکنین ک اگر نگین کامل حرفو،قضیه جذاب میشه و ما میشینیم تا ادامشو بگین؟

من بشخصه دایورت میکنم و میرم😊

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَ مِـݩ شـَرِّ حـاسـدإ إذا حـسـَد(لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستین)ممنون😘

پیام داده گفته سلام خوبی دلم برات تنگ شده بود گفتم ی حالی بپرسم 

گفتم خوبم

گف چخبر کفتم هیچی گفت عکس بده ببینمت منم اف شدم ی کاری پیش اومد برام بعد چندمین ان شدم دیدم نوشته عکس بده بعد دیده ج ندادم گف فک کنم کار پیش اومد برات رفتی فک میکردم الان خیلی ذوق میکنی پیام دادم فعلا منم ان شدم دیدم اینارو داده عکس دادم براش گفتم کار پیش اومد گف اها من برم منم گفتم باشه گف شب خوش 😂گفتم اع چرا میخندی شب خوش سین کرد و جواب نداد

معنی کاراشو نمیفهمم

1308
واقعا چرا فکر میکنین ک اگر نگین کامل حرفو،قضیه جذاب میشه و ما میشینیم تا ادامشو بگین؟ من بشخصه دایو ...

من خودم همیشه همشو تو پست اول میذارم.یه عده میگن طولانیه نمیخونن .بعد جدیدن همشو تو دوتا پست پشت سره هم میذارم بازم  میخونن نهایت 2 صفحه نظر بدن. 

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم  
1346