2726
عنوان

با مادر شوهر دعانویسم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 99 پست

دعا بنویسه به حرف گربه سیاه بارون نمیباره. پس خدا و قدرتش این وسط چکاره هستن. تا خدا نخواد برگی از درختی نمیفته. این چیزیه که تو قران هم نوشته شده. اگر به دعا و دعانویس باشه پس باید بگیم خدا هیچ قدرتی نداره استغفرالله 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرم خیلی دوستم داره همیشه قربون صدقه م میره به هیچ عنوان دلمو نمیشکنه یه مدتی هست ازم متنفر شده همش میگه ازت متنفرم نمیخوام ببینمت ازم دوری میکنه سر چیزای مسخره دعوا میندازه همش تنش درد میکنه سردرد شدید داره...

دیگه خسته شدم اثراتش و تو زندگیم میبینم

چه نوع دعایی

آخه گفتی واسه خونه ،بعضیا میرن وقتی میخوان یه ماری انحام بدن براشون یه سید کتاب میگیره یا استخاره میکنه

بعضی وقتهام یه آیه نظر میده

خودت باش اینجوری،قشنگترینی
2728

من شنيدم دعا رو كسايي ك نمازشونو اول وقت ميخونن تاثير نداره

مخصوصا نماز صبح

نماز شبم بخون

چون كاري با اون نميتوني بكني

ماهم داريم اطرافمون ازينجور ادما

زندگي خودشون پر از مشكله

اگه دعانویسن پس حتما یه جن هم دارن خونشون...چون میگن دعا نویسها دارن یکب

مادرشوهرمنم با دعا همه پسراشو کشیده سمت خودش.نمیذاره به زن وبچشون برسن.سه سال پیش هم میگفت تو خونمون جن ها راحت میان ومیرن باهم حرف میزنن.منم رومو میکنم به دیوار ومیخوابم وکاری بهشون ندارم که بچه هاشو مجبور کنه هرشب یکیشون پیشش بمونه.از اون روز تاحالا بچه هاش نمیدارن یه ثانیه هم تو خونه تنها باشه

استغفرلا خدایا پناهرمیبریم ب خودت🙏

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2706