1147
1341
عنوان

با مادر شوهر دعانویسم چیکار کنم؟

892 بازدید | 99 پست

دیگه خسته شدم من نمیدونستم مادرشوهرم دعانویس واسه هر چیزی دست به این کار میزنه. حتی شوهرشم تو این کاره یبارهم منو برده بود پیش یه دعانویس واسه انجام کاری خونشون چند بار زیر فرش دعا دیدم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
1348

عزیزم هیچ راهی نداری جز نصیحت کردنش، بهش بگو انقدر گناه کاری که میکنی سنگینه، که اخرش سر یکی از اعضای خونوادتو دور از جون از دست میدی، بهش بگو گناهش نا بخشودنیه، خدا تو قرآن قسم خورده که خیلی باید توقف کنن تو جهنم...

😍

اولا اصلا باهاشون بدرفتارنکن که بد بشن باهات دوما یه با  کاملا خونه ات رو چک کن چیزی پیدا کردی بنداز توی اب جاری ...به خداتوکل کن ازخودش بخواه کمکت کنه این چیزا توی زندگیت اثر نذارن

مادرشوهر منم لنگه مادرشو هر توئه

دیروز پسرم زیاد گریه میکرد گفت ببریم براش دعا بنویسن گریه نکنخ😂😂😂دیونم کرده

اگه پست کم میذارم...دلیل بر غیرفعال بودنم‌ نیست....   خدا شاهده میترسم وابستم شین     
1226

دعا بنویسه به حرف گربه سیاه بارون نمیباره. پس خدا و قدرتش این وسط چکاره هستن. تا خدا نخواد برگی از درختی نمیفته. این چیزیه که تو قران هم نوشته شده. اگر به دعا و دعانویس باشه پس باید بگیم خدا هیچ قدرتی نداره استغفرالله 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهرم خیلی دوستم داره همیشه قربون صدقه م میره به هیچ عنوان دلمو نمیشکنه یه مدتی هست ازم متنفر شده همش میگه ازت متنفرم نمیخوام ببینمت ازم دوری میکنه سر چیزای مسخره دعوا میندازه همش تنش درد میکنه سردرد شدید داره...

دیگه خسته شدم اثراتش و تو زندگیم میبینم

چه نوع دعایی

آخه گفتی واسه خونه ،بعضیا میرن وقتی میخوان یه ماری انحام بدن براشون یه سید کتاب میگیره یا استخاره میکنه

بعضی وقتهام یه آیه نظر میده

خودت باش اینجوری،قشنگترینی
1331