2726
عنوان

کدبانوها بیاین. مهمون دارم🍜🍚

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 27 پست
سالاد ماکارونیتو همون روز درست کنی بهتره تازه ترم هست

میشه موادشو آماده کنم و ظهر روز مهمونیم قاطی کنم 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
منم جمعه مهمونی دارم چی میخواهی درست کنی

بالا نوشتم عزبزم. 

مهمون زیاد داشتم ولی ایندفعه همکارای شوهرمن میترسم خرابکاری کنم😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه افطار  رول کادایف با فرنی کاپ کیک شله زرد حلوا شیر قیفی ژله رولی گل رز زولبیابامیه شربت ن ...

واقعا میشه این همه چیزو توی چندساعت خورد😑

خداییش اسرافه

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
واقعا میشه این همه چیزو توی چندساعت خورد😑 خداییش اسرافه

ایناکه واسه افطار هس همشون چیزای کوچیکن خب. بعد بچه دارن بچه هاشون دوس دارن. منم سالی یه بار شام دعوتشون میکنم 

2728
واسه افطار  رول کادایف با فرنی کاپ کیک شله زرد حلوا شیر قیفی ژله رولی گل رز زولبیابامیه شربت ن ...

مرغ بذاری به جای قرمه بهتر نیس؟ بعددیگه فرنی می ازی شله زرد نذار یا برعکس، یکیو بذار خورده نمیشه

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
بالا نوشتم عزبزم.  مهمون زیاد داشتم ولی ایندفعه همکارای شوهرمن میترسم خرابکاری کنم😀

چرا خرابکاری من اولین مهمونام هستن میخواهم باقالی پلو با مرغ بزارم و میرزاقاسمی و ژله بجای میرزاقاسمی کوکوسبزی شاید بزارم

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
چرا خرابکاری من اولین مهمونام هستن میخواهم باقالی پلو با مرغ بزارم و میرزاقاسمی و ژله بجای میرزاقاسم ...

اخه میخام خوب باشه میترسم گند بزنم.  من مهمونی زیاد دادم حتی واسه سی نفر یا بیشتر دستپختم خوبه خدارشکر. 

میرزا قاسمی بهتره بذار

[QUOTE=91686162]اخه میخام خوب باشه میترسم گند بزنم.  من مهمونی زیاد دادم حتی واسه سی نفر یا بیشتر دستپخت

اصلا نگران نباش حتما عالی درست میکنی

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
[QUOTE=91686162]اخه میخام خوب باشه میترسم گند بزنم.  من مهمونی زیاد دادم حتی واسه سی نفر یا بیش ...

ایشالله این تموم شه بره من راحت شم. دوروزه افتادم روخونه دارم میسابم😂😂

ایشالله این تموم شه بره من راحت شم. دوروزه افتادم روخونه دارم میسابم😂😂

نگم برات که خونه رو کن فیکون کردم ولی تموم نمیشه خودمم دیگه جون ندارم

نگم برات که خونه رو کن فیکون کردم ولی تموم نمیشه خودمم دیگه جون ندارم

من عید خونه تکونی خیلی سرسری کرده بودم واسه همون فرشامو دادم چندروز پیش بشورن و ترتمیز کردم کارای خونم تموم شد فقط خوراکی مونده

من عید خونه تکونی خیلی سرسری کرده بودم واسه همون فرشامو دادم چندروز پیش بشورن و ترتمیز کردم کارای خو ...

من یک ماهه عروسی کردم اولین مهمونی دوستامن نمیدونم چرا آنقدر زود به زود خونه کثیف میشه 

اتاقها و آشپزخانه خیلی کوچیکه وسایلم زیاده پذیرایی خیلی بزرگ