2737
2734
عنوان

طلای بدون اجرت یعنی دست دوم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 56 پست
عزیزم واس پس اندازه فقققط طلا بی اجرتو حالا گاهی کم اجرت...مثلا من گرمی ده تومن اجرت میخرم...اون طلا شیکا مدلیااا واس عروس یا کادو هست....بعدم کهنه نی میدن ی پرداخت رنگو لعاب میگیره
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم طلای کهنه چه معنی میده مگه ماشینه کیلومتر انداخته باشه ؟ فقط ارزونتره و به صرفه تر

عکسشوگذاشتم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
نه بعضی طلافروش ها بی اجرت میفروشن نو هست ولی خیلی لاکچری نیستن 

آره یکم ساده ست عکسشوگذاشتم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2731
عزیزم واس پس اندازه فقققط طلا بی اجرتو حالا گاهی کم اجرت...مثلا من گرمی ده تومن اجرت میخرم...اون طلا ...

نمیدونم والا من بردم سفیدکردم عکسوگذاشتم 

یکم قدیمی تره یا زمان زیادی تو ویترین بوده ولی بنظرم سود با خریدن همین کم اجرتاس

ببین قدیمی دیده میشه؟

من یه نیم ست ویه تک پوش خریدم نو بودن و شرکتی بودن ولی بی اجرت 

نه مال من شرکتی نیست عکسش هست

2738

نه خوبه 

ولی خاسی بخری اگ بحث اقتصادیش واست مهمه بدون سنگ بخر الان با سنگه بعد بخای عوضش کنی وزن سنگاش ازش کم میشه دختر! مبارکت باشه

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
گاهی ظاهر این طلاها ساده‌ست. خیلی خوشگل و مدل‌دار نیستن

ببین خوشگله یا نه توعکس

نه خوبه  ولی خاسی بخری اگ بحث اقتصادیش واست مهمه بدون سنگ بخر الان با سنگه بعد بخای عوضش کنی و ...

نه واسه فروش نخریده بودم,اینواز500حساب کردگرمی

نه خوبه  ولی خاسی بخری اگ بحث اقتصادیش واست مهمه بدون سنگ بخر الان با سنگه بعد بخای عوضش کنی و ...

مرسی عزیزم💖

نمیدونم والا من بردم سفیدکردم عکسوگذاشتم 

قشنگ ولی کلااا سبکش قدیمی و من اصلااا طلا با نگین نمیگیرم بعد کم میکنن ازش.مبارکه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
نه واسه فروش نخریده بودم,اینواز500حساب کردگرمی

کی خریدی؟گرمی ۵۰۰ واست زده؟

2706