2410
2553
عنوان

طلای بدون اجرت یعنی دست دوم؟

381 بازدید | 56 پست

سلام خانوما,من عیدیدونه مدال خریدم توویترین نوشته بود بدون اجرت,رفتیم خریدیم گفت فقط12درصدمیگیرم من درحالیکه جاهای دیگه20تا30درصدمیگیرن همسرم پرسید چرا شما ارزون میدیدگفت چون خریدو فروش نیست,دخترخالم میگفت طلاهای بدون اجرت تومغازه ها یعنی کهنه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
عزیزم طلای کهنه چه معنی میده مگه ماشینه کیلومتر انداخته باشه ؟ فقط ارزونتره و به صرفه تر

آخه اون زرق و برق تازه رونداره

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

ن عزیزم گاهیم تک سایز یا ک خیلی وقت ویترین میمونه بدون احرت میفروشن 

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

یکم قدیمی تره یا زمان زیادی تو ویترین بوده ولی بنظرم سود با خریدن همین کم اجرتاس

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
آخه اون زرق و برق تازه رونداره

یه شستشو بده بکنه واست نو میشه

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2706