2726
عنوان

تورو خدا شمایی که روزه دارید مراعات زن حامله رو هم بکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اینو میگی منکه بچه شیرمیدم یه صبح تا غروب رفتم تهران واسه کار فوری اداری یه بشقاب برنج پیدا نمی ...

همین اجبارهای نابجا مردم رو دین زده میکنه البته بعضی رستوران کار میکنن بنر زدن شیفت ماه رمضان

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن
2728
آره منم روم نمیشه اون دفه خواهرم صبح اومده بود خونمون روزه بود منم خیلی گرسنم شد زورکی یه لیوان چای ...

آره خدایی آدم خودش معذبه جلوی روزه دار چیزی بخوره من که خودم خیلی سختمه

همین اجبارهای نابجا مردم رو دین زده میکنه البته بعضی رستوران کار میکنن بنر زدن شیفت ماه رمضان

تهران اصلا غذای گرم پیدا نمیشه شهرای دیگه هست ولی

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
کی گفته باید بگیره؟؟؟

کاری به شما ندارم ولی بجز سه ماه اول بارداری که مغز جنین اوج رشدش هست . خیلی ها که شرایطش را دارن تحت نظر پزشک میتونن روزه بگیرن .یا خانمای شیرده میشناسم که بچه شون دو سالش هست و غذا خوره ولی بازم فکر میکنن نباید روزه بگیرن

حتی لازم نیست تنهاش بذاری ما خودمون خییییییلی رو حرمت ماه رمضان حساسیم ولی این‌جور مواقع همه تو فام ...

من خودم هیچوقت وقتی روزه دار بودم اذیت نمیشدم کسی جلوم چیزی میخورد حتی شوهرمم روزه نمیگیره واسش غذا میپختم

ولی میگم من چیزی بخورم شاید یکی دلش بخواد مدیونش میشم

من خودم هیچوقت وقتی روزه دار بودم اذیت نمیشدم کسی جلوم چیزی میخورد حتی شوهرمم روزه نمیگیره واسش غذا ...

نه مدیون نمیشی این چه حرفیه، اون برای خدا روزه می‌گیره. وگرنه که ما زنا موقع آشپزی بیشتر از همیشه دلمون غذا می‌خواد  

عزیزم ادم از یه روز که ناهار گرم نخوره از دین زده نمیشه .یعنی ادم اینقدر باید ایمانش ضعیف باشه که به یه ناهار بند باشه

کاری به شما ندارم ولی بجز سه ماه اول بارداری که مغز جنین اوج رشدش هست . خیلی ها که شرایطش را دارن تح ...

عزیزم زن باردار کلا واسش روزه گرفتن سخته

فقط سه ماه وسط بارداری اونم خیلی خانم های کمی میتونن روزه بگیرن که اونم واقعا سخته

در مورد مادر شیرده ههم میگن بچه وقتی غذاخور شد میتونه مادر روزه بگیره ولی خب نمیشه واسه همه نسخه یک جور پیچید بعضی مادرا بچشون تو همون دوسالگیم وابستگی شدیدی به سینه مادر دارن و یک سره درحال مکیدن هستن

تهران اصلا غذای گرم پیدا نمیشه شهرای دیگه هست ولی

من دارو میخوردم ماه رمضان رفتم مشهد به زور آب پیدا میکردم داروم رو بخورم مسافر هم بودم دیگه ولی ابخوری های حرم هم بسته بود درصورتیکه زائرا مسافر هستن بیشتر

عزیزم ادم از یه روز که ناهار گرم نخوره از دین زده نمیشه .یعنی ادم اینقدر باید ایمانش ضعیف باشه که به ...

منظورم این بود اجبار در هر کاری درست نیست اعتدال باید رعایت بشه از ده تا رستوران یکیش باز بمونه برای مسافر بیمار زن باردار ممکنه دین شما بدون غذای گرم لطمه نخوره ولی یه نفر دیگه بدبین بشه همه که مثل هم نیستن

2706