1147
1292

امروز صبح هنوز چشمام باز نشده بود زن داداشم اومد خونمون 

هنوز یک چای هم نخورده بودم

منم کلا خیلی حساسم که جلوی روزه دار حتی آبم نمیخورم

این بنده خداهم نمیدونم حواسش نبود دو ساعت نشست منم ضعف کرده بودم بدجور رومم نمیشد برم چیزی بخورم

تورو خدا حواستون باشه همیشه نباید کسی روزه نیست حواسش به روزه دار باشه

بعضی وقتا کسیم که روزه داره باید حواسش باشه

خدایا شکرت بخاطر دختر کوچولوی نازم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

خب وقتی اون حواسش نیس و مراعات نمیکنه 

شما چرا باید مراعات کنی

بخاطر بچه تو شکمتم بود باید میرفتی یچیزی میخوردی

دودقیقه میگفتی بشین بر میگردم الان 

هرچیز که در جستن آنی ....آنی

بچه که نیست ادم بزرگه ینی چی که جلوش چیزی نخورم 

الکی به اون بچه ی تو شکمتم ظلم کردی

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊
وا،میخوردی تو ی اتاق دیگه ،سخت گرفتی گلم

بلاخره باید از تو یخچال یک چیزی برمیداشتم میرفتم تو اتاق اصلا دوست ندارم جلوی روزه دار خوراکی بیارم و ببرم

وقتی پای سلامت خودت و مهمتر بچت درمیونه با هیچکس رودروایسی نکن میگفتی ببخشید من صبحانه نخوردم یه چند دقیقه تنهات میذارم وگرنه ضعف میکنم خودش هم زنه بالاخره متوجه میشه

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن
1320
خب وقتی اون حواسش نیس و مراعات نمیکنه  شما چرا باید مراعات کنی بخاطر بچه تو شکمتم بود باید می ...

اصلا نمیتونم مهمون رو  تنها بذارم

میگم حتی یک لیوان آبم نمیتونم چلوی روزه دار بخورم

حالا اینو میگی منکه بچه شیرمیدم یه صبح تا غروب رفتم تهران واسه کار فوری اداری یه بشقاب برنج پیدا نمیشد با کیک و کلوچه سر کردم شیرم خشکه خشک شده بود همینجوریشم شیرمو بزور زیاد میکنم انقدر لعنت فرستادم بهشون که دلشون به حال زن حامله وشیرده نمیسوزه نمیخواستم بیام توخیابون بخورم که.میخواستم پنهانی بخورم رستورانو چرا میبندین

1226
حالا اینو میگی منکه بچه شیرمیدم یه صبح تا غروب رفتم تهران واسه کار فوری اداری یه بشقاب برنج پیدا نمی ...

آره فقط ساندویچ سرد میتونی بگیری

حالا اینو میگی منکه بچه شیرمیدم یه صبح تا غروب رفتم تهران واسه کار فوری اداری یه بشقاب برنج پیدا نمی ...

همین اجبارهای نابجا مردم رو دین زده میکنه البته بعضی رستوران کار میکنن بنر زدن شیفت ماه رمضان

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن
آره منم روم نمیشه اون دفه خواهرم صبح اومده بود خونمون روزه بود منم خیلی گرسنم شد زورکی یه لیوان چای ...

آره خدایی آدم خودش معذبه جلوی روزه دار چیزی بخوره من که خودم خیلی سختمه

1280